Mieszkanie w budowie też może na siebie zarabiać.

Obligacje mieszkaniowe to miks inwestycyjny: z jednej strony inwestowania w obligacje, z drugiej w mieszkanie. Obligacje mieszkaniowe przeznaczone są dla naszych klientów którzy chcieliby zainwestować gotówkę w jeden z lokali na naszym osiedlu. Wpłacona gotówka przez dwa lata czyli aż do czasu oddania inwestycji do użytku, będzie zarabiać na obligacjach. W tym czasie właściciel mieszkania co rok roku będzie otrzymywał odsetki z zysków.

Przykładowo jeżeli inwestor, zdecyduje się na najmniejsze mieszkanie wydając około 190 tys. zł może liczyć na 13 300 zł. z odsetek co roku. W skali 2 lat jest to więc blisko 30 tys. zysku. Oprocentowaniu tych obligacji wyniesie 7 proc. w skali roku- Inwestowanie w obligacje kończy się w momencie oddania budynku do użytku. Wówczas podpisujemy umowę sprzedaży, oczywiście za kwotę ustaloną w umowie rezerwacyjnej. Na koniec transakcji klient otrzymuje mieszkanie plus pieniądze z odsetek. W drugim scenariuszu inwestor może wycofać się z umowy kupna mieszkania i zrezygnować z ostatecznego zakupu mieszkania. Pieniądze które wpłacił na zakup mieszkania zostaną zwrócone plus odsetki z obligacji.

Zainwestuj w budowę nieruchomości jako pasywny inwestor.

Nasza firma oferuje formę inwestycji kapitału w przedsięwzięcia deweloperski. Wsparcie przewidujemy w ramach pożyczki na określony okres. Jesteśmy w stanie zaoferować 10% odsetek w sakli roku. Z zysku można korzystać na bieżąco ponieważ wypłata odsetek odbywa się co 3 miesiące. Inwestycja kapitału do 24 miesięcy, może krócej. Inwestycje kapitału od 100000 zł do 5000000 zł jednorazowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani pomnażaniem wspólnie kapitału serdecznie zapraszamy do kontaktu i rozmowy.

Posiadasz działkę, zainwestuj z nami w przedsięwzięcie budowlane na niej.

Poszukuje właścicieli gruntów w celu realizacji wspólnych przedsięwzięć deweloperskich.

Skontaktuj się z nami 696713152 / biuro@art-bud.com.pl

Dla inwestorów