Firma budowlana deweloperska Art-Bud - Generalny wykonawca inwestycji budowlanych na Śląsku

Powstała w 1986 roku. Od chwili rozpoczęcia działalności daliśmy się poznać jako solidny i godny polecenia wykonawca usług budowlanych i deweloperskich.

Zdobyte doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym i elastycznym spojrzeniem na świat sprawiły, że nasza firma budowlana deweloperska to solidny i niezawodny partner w biznesie. Swoją strategię opieramy na indywidualnym podejściu do każdego projektu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i potrzebom rynku. Staramy się konsekwentnie wdrażać nowe rozwiązania i technologie, dbamy o wysoki poziom kompetencji i kwalifikacji swoich pracowników. Szczególny nacisk kładziemy na odpowiedzialność za skutki działań podejmowanych wobec klientów, pracowników i partnerów handlowych.

Dążymy do tego, aby nasze usługi cechowały najwyższa jakość, precyzja i doskonałość, trwałość i bezpieczeństwo, wreszcie by dodawały prestiżu i poczucia wartości tym, którzy po nie sięgają. Pragniemy stać się synonimem domu na stabilnym fundamencie, emanującego spokojem, ciepłem i równowagą, zawsze na miarę potrzeb rynku i swoich własnych, przyjazny ludziom i środowisku. Zależy nam na tym, aby świadczone usługi były dla Państwa źródłem wieloletniego zadowolenia. Wiemy bowiem, iż budując i modernizując obiekty mieszkaniowe, przemysłowe i użyteczności publicznej przede wszystkim budujemy załufanie...

Dla inwestorów