ART-BUD Generalny Wykonawca

 
Jesteśmy jednym z liderów rynku budowlanego w Sosnowcu. Budujemy z powodzeniem od 1986 roku. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę pozwalającą nam budować nawet najbardziej skomplikowane obiekty budowlane. W ciągu całego okresu działalności udowodniliśmy, że jesteśmy odpowiedzialną i godną polecenia firmą. Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 80 inwestycji budowlanych o różnym poziomie trudności wykonania. Dysponujemy własnym parkiem specjalistycznego sprzętu i kadrą pracowniczą z dużym doświadczeniem w budownictwie. Przy realizacji naszych budów współpracujemy z dostawcami i podwykonawcami z którymi pracujemy od lat.
 

Generalny wykonawca sosnowiec

Powierzone nam zlecenia wykonujemy z wykorzystaniem całej swojej wiedzy technicznej, entuzjazmem i kreatywnością. W przypadku nowych zleceń które wymagają wdrażania unikalnych pomysłów, sięgamy do wcześniejszych doświadczeń i szukamy możliwości ich wykorzystania do stworzenia oryginalnych rozwiązań i projektu w celu zrealizowania wizji inwestora.

Zakres działań generalnego wykonawcy

  • Całościowe realizacja inwestycji, zgodnie z wcześniej ustalonymi z inwestorem założeniami projektowymi ze szczególnym naciskiem na kontrolę kosztów.
  • Zaprojektowanie projektu budowlanego w oparciu o specyfikację zamówienia jeżeli zamówienie realizowane jest w formule Zaprojektuj i Wybuduj.
  • Koordynacje oraz zarządzanie budową i prefabrykacją przez doświadczonych inżynierów. Przeprowadzenie prac budowlanych zgodnie z zasadami BHP
  • Kierowanie pracami wykonawczymi, podwykonawczymi oraz logistyką.
  • Monitorowanie jakości robót budowlanych wraz z aktualizacją harmonogramu budowy.
  • Optymalizacja postępu prac i eliminowanie potencjalnego ryzyka w procesie inwestycji.
  • Wykonanie odbiorów częściowych.
  • Sporządzenie dokumentacji powykonawczej oraz przygotowaniem wniosku o uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.
  • Wykonanie odbioru końcowego.

Niektóre z zrealizowanych przez nas inwestycji.

 
 

Oferujemy kompleksowe usługi budowlane w zakresie:

 

OTO NIEKTÓRE Z ZALET WSPÓŁPRACY Z NAMI

benpan-adv-1

WYSOKA JAKOŚĆ

Inwestycje realizujemy rzetelnie, fachowo i w ustalonym wcześniej terminie. Podchodzimy indywidualnie do każdej realizacji. Oferujemy usługi budowlane na najwyższym poziomie wykonania.
benpan-adv-3

PRZYSTĘPNA CENA

Nasze ceny są atrakcyjne dla inwestora i konkurencyjne w stosunku do innych firm. Przystępna cena zawsze idzie w parze z najwyższą jakością naszych usług.
benpan-adv-2

SZYBKA REALIZACJA

W trakcie realizacji inwestycji stosujemy aktualnie najnowocześniejsze dostępne na rynku technologie i materiały. Dobieramy je tak aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającym klientom.
buro-adv-2

DOŚWIADCZENIE

Naszą firmę tworzą i budują nasi pracownicy. W dużej mierzę dzięki ich wiedzy, zaangażowaniu i wykształceniu funkcjonujemy ponad 30lat na rynku.
Strefa Inwestora