Oferta dla właścicieli gruntów

Jesteśmy zainteresowani działkami pod inwestycje korzystnie zlokalizowanymi w centrum bądź na obrzeżach miast aglomeracji Śląskiej i województw ościennych. z prawem zabudowy lub szansą na otrzymanie pozwolenia na budowę.

Kupimy nieruchomości lub możemy zaproponować współpracę właścicielom gruntów i wspólną realizacje przedsięwzięć deweloperskich. Współpraca na zasadzie spółki celowej i udziału w zyskach.

Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne oraz prawne posiadające nieruchomości mogące być przedmiotem naszego zainteresowania. Jesteśmy zainteresowani pozyskaniem gruntów umożliwiających realizację inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych.

Naszą działalność deweloperską koncentrujemy na terenie województwa Śląskiego mimo to planujemy realizację projektów mieszkaniowych także w innych lokalizacjach na terenie województwa ościennych.

Aktualnie poszukujemy nieruchomości pod budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe pod realizacje parków magazynowych i hal.

Jeżeli posiadacie Państwo grunt umożliwiający realizację takich projektów i jesteście zainteresowani jego zbyciem, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. +48 696713152 lub mailowy biuro@art-bud.com.pl. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz agencje..

Formularz kontaktowy


Strefa Inwestora