KONSTRUKCJE ŻELBETOWE

 
Firma ART-BUD specjalizuje się kompleksowym wykonawstwie elementów żelbetowych budynków. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam realizować projekty budowlane o różnorodnym poziomie technicznym i technologicznym. Generalne wykonawstwo i podwykonawstwo konstrukcji żelbetowych jest podstawą naszej działalności. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu inwestycji budowlanych. Radzimy sobie w każdym obszarze – od fundamentów po kompleksowe wykonawstwo budynków w technologi żelbetowej, zarówno na terenie Śląska jak i innych miejsc w Polsce. Daliśmy się poznać jako rzetelny wykonawca, który potrafi spełniać oczekiwania każdego inwestora. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych zleceniodawców i oferujemy kompleksowe wykonanie obiektów w modelu Zaprojektuj i Wybuduj. Zdajemy sobie z tego sprawę, że w wielu przypadkach jest to najlepszy wybór przez inwestora, ponieważ otrzymuje on budowę w określonym wcześniej standardzie i założonym budżecie, z minimalnym zaangażowaniem w proces inwestycji, który nie jest łatwy. Nasza kadra inżynierska jest w stanie zapewnić odpowiednią kontrolę nad jakością wykonywanych prac budowlanych, dbając o wykonanie projektu w określonym wcześniej czasie i dbając o standardy BHP. Poza wyspecjalizowaną kadrą zarządzającą posiadamy własne brygady specjalizujące się w realizacji robót żelbetowych i stanów surowych.


NASZE ATUTY

kręcenie zbrojenia

Z przyjemnością podejmiemy się kolejnych realizacji

Dzięki wieloletniemu doświadczenie w branży i wysokiemu poziomowi wiedzy technicznej możemy zagwarantować wysoką jakoś wykonania usług budowlanych. Zakres realizowanych przez nasz zleceń jest niezwykle szeroki, dzięki czemu możemy z powodzeniem realizować inwestycje o różnym stopniu trudności wykonania i wielkości.
Każdy nowy projekt postrzegamy jako interesujące wyzwanie, do którego podchodzimy indywidualnie. Od pierwszego dnia zwracamy uwagę na jakość wykonania.

GŁÓWNY ZAKRES NASZYCH USŁUG

Specjalizujemy się w szalunkach stropowych, ściennych i słupowych. Wykonujemy prace szalunkowe profesjonalnie zgodnie z projektem. Posiadamy własne szalunki przy większych projektach posiłkujemy się wynajmem

Budowa konstrukcji żelbetowych przez firmę ART-BUD to:

  • Budowa stuprocentowo zgodna z projektem.
    • Wykwalifikowana kadra inżynierska.
    • Doświadczona i profesjonalna ekipa wykonawcza.
    • Terminowe wykonanie zgodne z umową.
    • Dbałość o jakość wykonania.
  • Pomoc i wsparcie dla inwestora na każdym etapie budowy.

Niektóre z zrealizowanych przez nas inwestycji.

 
Strefa Inwestora