Budowa rezydencji pod klucz

Firma ART-BUD jako generalny wykonawca realizuj kompleksowo zlecenie budowy rezydencji. Proponujemy Państwu pełną obsługę inwestycji i sprawną koordynację poszczególnych etapów zlecenia. Jako firma duży nacisk kładziemy na to aby wszystko przebiegło zgodnie z wcześniej zaplanowanym planem. Co w efekcie skraca czas inwestycji. Budowa dużego domu to ogromne wyzwanie dlatego chcemy zaoferować pełną pomoc w zakresie budowy w systemie Zaprojektuj i Wybuduj. Z zamiłowaniem projektujemy i budujemy budynki, które technologicznie i architektonicznie odpowiadają najnowszym standardom światowym. Śledzimy najnowsze trendy budowlane i wyposażamy nasze rezydencje w instalacje i rozwiązania techniczne, które dziś często są awangardą, a które staną się standardem w niedalekiej przyszłości. Budynki projektujemy tak aby w jak największym stopniu wykorzystać odnawialne źródła energii do ogrzewania i oświetlenia rezydencji co przekłada się na niższe koszty utrzymania.
Budowa rezydencji pod klucz

Budowane przez nas rezydencje wyposażamy w system inteligentnego domu.

Budowa rezydencji pod klucz

FIBARO to system inteligentnego budynku zmieniający każdą rezydencje w doskonały organizm, który łączy w sobie: komfortowość, atrakcyjny design i niezwykłą różnorodność zastosowań. Wille wyposażone w inteligentne systemy zarządzania domem są postrzegane jako nowoczesne, komfortowe, oszczędne i bardzo bezpieczne.

 
Budowa rezydencji pod klucz
W takim domu czeka Cię bardzo nowoczesne życie

Nasze projekty realizujemy w trzech technologiach wykonania:

Budowa rezydencji pod klucz

Oferujemy budowę rezydencji w technologi tradycyjnej murowanej z pustaków ceramicznych Porotherm lub betonu komórkowego Ytong. Materiały ceramiczne takie jak pustaki i dachówka ceramiczna są obecne w budownictwie o wieków. Wyroby z ceramiki budowlanej są naturalne i zapewniają zdrowy mikroklimat w domu. Ceramika uznawana jest za najbardziej wartościowy materiał wykorzystywany w budownictwie od setek lat.

Rezydencje murowane tradycyjnie.

Budowa rezydencji pod klucz

Budujemy domy również w technologi żelbetowej z widocznymi elementami betonu architektonicznego. Właściwości betonu architektonicznego pozwalają na zastosowanie go zarówno do dekoracji wnętrza budynku, jak i jego zewnętrznych ścian. Beton jest jednуm z najbardziej wszechstronnych materiałów budowlanych jest stosowanу w różnych dziedzinach budownictwa, począwszy od budowy domów a skończуwszy na produkcji różnorakich elementów dekoracyjnych. Elementy domu z betonu architektonicznego mają praktycznie nieograniczony okres użytkowania.

Rezydencje z betonu architektonicznego.

Budowa rezydencji pod klucz

Technologia budowy domu z drewna klejonego i bali drewnianych jest ostatnią z naszej oferty. Architektura drewniana rozwija się nieprzerwanie od tysięcy lat tworząc nowe wzorce na których się wzorujemy. Domy z drewna mają swój własny magiczny urok. Budowa takiego domu jest jak stworzenie swojego własnego bajkowego świata! Niewątpliwie drewniane domy są najbardziej przyjazne dla środowiska i zdrowia, drewniane domy charakteryzują się siłą i stabilnością,

Rezydencje z drewna.

Oczywiście możemy wybudować rezydencje w mieszany stylu łącząc dwie lub trzy technologie ze sobą.

Indywidualne projekty rezydencji

OTO NIEKTÓRE Z ZALET WSPÓŁPRACY Z NAMI


Budowa rezydencji pod klucz

5 lat gwarancji

Gwarancja dotyczy wszystkich prac związanych z budową domu pod klucz.
Budowa rezydencji pod klucz

Kontrola online

Pełna kontrola prac nad budową domu poprzez internet na koncie klienta.
Budowa rezydencji pod klucz

Projekt jako prezent

Klienci którzy wybrali nas na wykonawców swojego domu otrzymuj od nas projekt gratis.
Budowa rezydencji pod klucz

Płatność etapami

Płatność według wcześniejszej ustalonych etapów prac budowlanych.
Napisz nam o dom swoich marzeń na biuro@art-bud.com.pl lub wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy ofertę budowy Twojej domu. Dokładniejsze informacje na temat budowy i projektów można uzyskać kontaktując się z nami poprzez formularz lub telefonicznie pod numerem telefonu 696713152

Strefa Inwestora