ART-BUD Zaprojektuj i Wybuduj.

Jako generalny wykonawca świadczymy usługi budowlane i projektowe w modelu Projektuj i Buduj. Zajmujemy się obsługą inwestycji dla firma jak i osób prywatnych. Jeżeli zdecydujesz się zlecić nam swoją inwestycje to otrzymasz od nas pełne wsparcie na wszystkich jej etapach. Jesteśmy z naszym Klientem od początku Inwestycji budowlanej czyli od koncepcji po uzyskanie wszelkich pozwoleń do oddania inwestycji do użytkowania.
Prowadzenie inwestycji w formule „Design & Build” umożliwia nam dopasowanie projektu, procesu inwestycji i harmonogramu budowy do potrzeb Klienta. Usprawnieniu i skróceniu ulega czas realizacji inwestycji, zaś całkowite koszty zostają zoptymalizowane. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność zarówno za sprawne przeprowadzenie procesu inwestycyjnego, zadowolenie Klienta, jak również za efekt naszej pracy.
Zawsze podchodzimy indywidualnie do potrzeb zleceniodawców, dlatego zawsze nasze projekty powstają w stałej współpracy z Inwestorem. Szczególną wagę przykładamy do tego aby by one najwyższej jakości i idealnie dostosowane do oczekiwań Klienta. Aby jak najlepiej spełnić to zadanie, współpracujemy z Klientem przez cały okres jego realizacji – od koncepcji aż po wykonanie. Dokumentacja architektoniczna stworzona przez nas jest na najwyższym poziomie.

OTO NIEKTÓRE Z ZALET WSPÓŁPRACY Z NAMI

benpan-adv-1

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Powierzoną nam inwestycje wykonamy rzetelnie, fachowo i w ustalonym terminie. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie wykonania.
benpan-adv-3

PRZYSTĘPNA CENA DO JAKOŚCI

Nasze ceny są atrakcyjne dla inwestora i konkurencyjne w stosunku do innych firm. Przystępna cena zawsze idzie w parze z najwyższą jakością usług projektowych i budowlanych.
benpan-adv-2

SZYBKI CZAS REALIZACJI

W trakcie wykonywania zlecenia stosujemy najnowocześniejsze dostępne na rynku technologie i materiały. Dobieramy je tak aby sprostać wszelakim wymaganiom naszych inwestorów.
buro-adv-2

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

Naszą firmę tworzą i budują nasi pracownicy. W dużej mierzę dzięki ich wiedzy, zaangażowaniu i wykształceniu funkcjonujemy ponad 30lat na rynku.
JESTEŚMY CZYMŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO FIRMĄ BUDOWLANĄ.

JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM W BUDOWIE.

Oferujemy projekt architektoniczny oraz obsługę całego procesu inwestycji.

projektuj i Buduj

ETAP 1 - KONSULTACJA Z ARCHITEKTEM

projektuj i Buduj

ETAP 2 - WIZYTA NA DZIAŁCE INWESTORA

projektuj i Buduj

ETAP 3 - OPRACOWANIE PROJEKTU

projektuj i Buduj

ETAP 4 - POZWOLENIE NA BUDOWĘ

projektuj i Buduj

ETAP 5 - BUDOWA

projektuj i Buduj

ETAP 6 - ODDANIE INWESTYCJI

Nasze projekty w modelu Projektuj i Buduj
Strefa Inwestora