Projekt i budowa dużych domów z basenem

Basen w domu jest luksusem na który mogą sobie pozwolić nieliczni. Wszystko dlatego że jego budową i koszty utrzymania są dość duże. Jednak warto zastanowić się nad jego budową. Posiadanie rezydencji z basenem niesie ze sobą wiele korzyści dla jego mieszkańców. Basen w domu pozwala atrakcyjnie spędzić czas z bliskimi i przyjaciółmi. Basen daje wiele możliwość spędzania aktywnie czasu, pozwala zrelaksować się w gorące letnie dni w przyjemnej chłodnej wodzie i uprawiać sporty wodne. Basen może być zaprojektowany na różne sposoby, może zostać umiejscowiony w piwnicy budynku, na płaskim dachu, w specjalnie do tego zaprojektowanym przedłużeniu domu lub bezpośrednio obok budynku. Basen w ogrodzie stanowi doskonałą okazję do relaksu i kąpieli na świeżym powietrzu. Należy jednak wziąć pod uwagę to że sezon letni trwa około 5 miesięcy w naszej strefie klimatycznej. Można przedłużyć go o jakiś czas, jeśli zamontujemy nad basenem osłonę i dodamy system podgrzewania wody. Należy wziąć to pod uwagę przy wyborze usytuowania basenu.
Budowa projekt rezydencji domu z basenem

Rezydencja Tangga w Singapurze, zaprojektowana przez Guz Architects

Dlaczego warto wybrać dom z basenem?

Basen znakomicie dopełnia nowoczesny dom a także podkreśla status właścicieli.
Basen jest zawsze ulubionym miejscem do wypoczynku wszystkich domowników. Pozwala spędzać miło czas z najbliższymi i znajomymi.
Pływanie pozwala utrzymać ciało w doskonałym stanie tak długo jak to tylko możliwe, Pływanie znakomicie poprawia zdrowie i sylwetkę
Pływanie po ciężkim dniu w pracy pozwala odpocząć i zapomnieć o troskach. Basen może okazać się koniecznością dla ludzi, którzy spędzają dużo czasu w pracy.

Z naszą firmą sam wybierzesz miejsce usytuowania swojego basenu.

basen na dachu willi rezydencji

Odkryte baseny na dachach drogich hoteli wyglądają wspaniale. Czy marzyłeś o takim basenie na dachu swojego domu? Możemy zrealizować to marzenia. Projektanci przywykli do tego że basen powinien znajdować się w środku domu lub na działce, ale nie na dachu. Odejdźmy jednak od tego stereotypu. Basen na dachu jest idealnym rozwiązaniem przy mniejszych działkach w końcu jeśli nie ma dość miejsca na jego budowę to dlaczego nie zbudować go na dachu własnego domu? Basen w domu, a szczególnie na piętrze lub płaskim dachu jest dość skomplikowaną konstrukcją która wymaga technicznie kompetentnego podejścia nie tylko bezpośrednio do jego budowy ale także do instalacji urządzeń sanitarnych.

Basen na piętrze lub dachu

basen w willi i domu ogrodzie rezydencji

Posiadanie basenu w ogrodzie nawet niewielkiego - to idealne rozwiązanie na letnie upały. Kiedy temperatura na zewnątrz dochodzi do plus 30'C. Wtedy wszyscy szukamy sposobu na ochłodzenie się najlepiej w całości a nie tylko chłodnymi napojami i lodami. Właściwe zagospodarowanie terenu przy basenie doda jeszcze większego uroku dla Twojego domu. Pozwoli przekształcić przestrzeń wokół niego w prawdziwy raj na ziemi. Ta opcja uważana jest przez wielu za najbardziej odpowiednią, ponieważ nie wymaga prac budowlanych przy budowie budynku

Basen w ogrodzie

basen w piwnicy willi rezydencji

Basen zlokalizowany w piwnicy jest najdroższy w wykonaniu, ale wart swojej ceny.

Basen w piwnicy

basen w willi i domu dobudowany w budynku

Zaletą basenów dobudowanych do budynku jest ich wykorzystanie przez cały rok. Kształt basenu wewnętrznego jest w dużej części zależy od kształtu i wielkości domu.

Basen dobudowany do domu


Budowa projekt rezydencji domu z basenem
Nowoczesny projekt domu z basen to nie tylko sam basen lecz cały kompleks pomieszczeń i urządzeń znajdujących się w bliskiej odległości od samego basenu. Nasi projektanci mogą zaprojektować w obrębie basenu jacuzzi, saune, garderobą i wszystkie niezbędne systemy techniczne do komfortowego użytkowania basenu.

Indywidualne projekty rezydencji z basenem

OTO NIEKTÓRE Z ZALET WSPÓŁPRACY Z NAMI


Budowa projekt rezydencji domu z basenem

5 lat gwarancji

Gwarancja dotyczy wszystkich prac związanych z budową domu pod klucz.
Budowa projekt rezydencji domu z basenem

Kontrola online

Pełna kontrola prac nad budową domu poprzez internet na koncie klienta.
Budowa projekt rezydencji domu z basenem

Projekt jako prezent

Klienci którzy wybrali nas na wykonawców swojego domu otrzymuj od nas projekt gratis.
Budowa projekt rezydencji domu z basenem

Płatność etapami

Płatność według wcześniejszej ustalonych etapów prac budowlanych.
Napisz nam jaki dom potrzebujesz na biuro@art-bud.com.pl lub wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy ofertę budowy Twojej domu. Dokładniejsze informacje na temat budowy i projektów można uzyskać kontaktując się z nami poprzez formularz lub telefonicznie pod numerem telefonu 696713152

Strefa Inwestora