Powtarzalne i indywidualne projekty w modelu Zaprojektuj i Wybuduj
Projekty budynków biurowych
Biura i magazyny z kontenerów
Projekty hoteli
Projekty centrum handlowego, sklepu
Inne projekty
 
Oferujemy projektowanie architektoniczne oraz całościową obsługę procesu budowy.

Na rozmowie z Architektem omówione zostaną wszystkie aspekty związane z projektowaniem takie jak między innymi architektura, materiały i układ domu. Architekt weźmie pod uwagę wszystkie Państwa uwagi. Jestesmy z naszym klientem od początku do końca inwestycji. Realizujemy projekty budowlane w modelach Zaprojektuj i Buduj i build-to-own

ETAP 1 - KONSULTACJA Z ARCHITEKTEM

Nasi inżynierowie zmierzą nachylenie terenu działki i lokalizację domu, wykonane zostaną badania geologiczne.

ETAP 2 - WIZYTA NA DZIAŁCE INWESTORA

Pracujemy nad sporządzaniem kompletnego projektu architektonicznego i konstrukcyjnego, każdy element budynku jest uzgadniany z klientem aż do całkowitego zatwierdzenia projektu przez inwestora. W trakcie omawiamy warunki finansowania,

ETAP 3 - OPRACOWANIE PROJEKTU BUDOWLANEGO

Przygotujemy i złożymy wniosek na pozwolenie na budowę. Będziemy monitorować cały proces administracyjny będziemy też w stałym kontakcie z urzędnikami.

ETAP 4 - POZWOLENIE NA BUDOWĘ

Pracujemy w kulturalny, czysty sposób. Zaczynamy prace budowlane przy użyciu własnych ekipy pracującej pod nadzorem inżynierów budowlanych, jeśli budujemy to do stanu pod klucz, od razu ustalamy szczegóły wykończenia.

ETAP 5 - BUDOWA

Jesteśmy skoncentrowani na tworzeniu nowych przestrzeni życiowych które nowoczesne i użyteczne. Dokładamy wszelkich starań by nasze budowy kończył się w zamierzonym terminie i był wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Cieszą nas zadowoleni klienci.

ETAP 6 - ODDANIE BUDYNKU

Strefa Inwestora