Budowa nowoczesnych domów High-tech

Jako generalny wykonawca oferujemy projekt architektoniczny oraz kompleksowe wykonawstwo budowy nowoczesnych domów. Nowoczesne technologie coraz częściej pojawiają się w budownictwie wiąże się to z tym że coraz śmielej oddziałują na nasze życie. Technologia i wynalazki, które jeszcze do niedawna oglądaliśmy w filmach science fiction, aktualnie są dostępne na wyciągnięcie ręki. Projekty domów w stylu high-tech charakteryzują się zwięzłym kształtem, maksymalną funkcjonalnością, idealnymi proporcjami, harmonijnym połączeniem przestrzeni i światła. W ich projektowaniu i budowie stosowane są najbardziej zaawansowane innowacyjne technologie, dlatego te projekty są bardzo kosztowne w realizacji, ale a drugiej strony w przyszłości mogą okazać się ekonomiczne w utrzymaniu.
fantastyczna rezydencja

Rezydencja w Johannesburg, Republika Południowej Afryki, zaprojektowana przez Nico van der Meulen

Projektowane i budowane przez nas domy wyposażamy w system inteligentnego domu.

Budowa nowoczesnych domów High-tech

FIBARO to system inteligentnego budynku zmieniający każdą rezydencje w doskonały organizm, który łączy w sobie: komfortowość, atrakcyjny design i niezwykłą różnorodność zastosowań. Wille wyposażone w inteligentne systemy zarządzania domem są postrzegane jako nowoczesne, komfortowe, oszczędne i bardzo bezpieczne.

 
Budowa nowoczesnych domów High-tech
W takim domu czeka Cię bardzo nowoczesne życie

Cechy charakterystyczne nowoczesnych domów

Elementy architektoniczne są podkreślone w kontrastujących kolorach
Połączenie prostych kształtów
Panoramiczne okna
Dużo światła i przestrzeni
Zaawansowana technologia innymi słowy inteligentny dom
Elewacja w różnych płaszczyznach
Kolory dominujące to biel, czerń i szary

Nowoczesna przestrzeń dla odważnych i kreatywnych ludzi.

nowoczesne wille

Styl high-tech to połączenie piękna z funkcjonalnością, praktycznością z kreatywnością i wygody z ekscentrycznością. Pomimo faktu, że konstrukcja w stylu high-tech prawie nie stosuje dekoracji, budynki mają wielką wartość estetyczną. Potwierdzają to projekty domów w stylu high-tech, które pokazują różnorodność rozwiązań w jednym stylu, atrakcyjność budynków i jasno podkreślają główne cechy tego architektonicznego kierunku. Najpopularniejsze materiały do ​​budowy domów w stylu high-tech: beton, metal, szkło i plastik. Styl high-tech charakteryzuje się maksymalną prostotą, przewagą regularnych linii i kształtów

Drewno w nowoczesnych domach.

dom panoramiczne okna

Domy charakteryzują się dużymi panoramicznymi oknami. Takie okna maksymalizują wykorzystanie naturalnego światła.

nowoczesna willa z basenem

Architektura domów w jest prosta, ale obecność różnorodnych balkonów i tarasów nadaje budynkowi oryginalności.

Kilka słów o wnętrzu

High-tech to modny i stosunkowo nowy kierunek w wykończeniach domów, którego design przypomina styl minimalizmu. Wszystkie detale wnętrza są przydatne i funkcjonalne, a kolory są ograniczone i podobne. Domy w tym stylu są wręcz nasycone technologiami. Korzystając z różnych pomysłów podczas projektowania wnętrza, można stworzyć niepowtarzalny styl. Tak nowocześnie urządzane wnętrze jest to połączenie dynamiki, oryginalności z wygodą i komfortu. Wnętrza w tym stylu wybierają ludzi, którzy podążają za innowacjami w świecie technologii i starają się nadążyć za duchem czasu.
wnętrze nowoczesnej rezydencji w stylu high-tech
styl nowoczesny wnetrza
nowoczesny salon willa rezydencja

Indywidualne projekty nowoczesnych rezydencji i domów
Napisz nam o domu swoich marzeń na biuro@art-bud.com.pl lub wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy ofertę budowy Twojej domu. Dokładniejsze informacje na temat budowy i projektów można uzyskać kontaktując się z nami poprzez formularz lub telefonicznie pod numerem telefonu 696713152

Strefa Inwestora