Osiedle domków i mieszkań z ogródkami dla Seniorów w Częstochowie

Cichy Zakątek to bezpieczna oaza stworzona z myślą o ludziach starszych. W pierwszy etapie zaprojektowaliśmy 46 domów parterowych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej przeznaczonych dla samodzielnych osób starszych. Powierzchni to 45m² lub 45m² z garaż o powierzchni 15m² w bryle budynku. Do każdego domku przynależy ogródek. Cichy Zakątek to nie tylko domy jednorodzinne ale także dom spotkań o powierzchni ponad 300m2 stanowiący centralną część kompleksu w którym mieszkańcy znajdą szereg atrakcji przeznaczonych tylko dla nich. Osiedle zlokalizowane jest zaledwie 6km od centrum Częstochowy i 4km od autostrady a1. Cichy Zakątek aktualnie znajduje się w fazie projektowania, ale już teraz zapraszamy do wpisania się na listę zainteresowanych. Wystarczy wysłać maila na adres biuro@art-bud.com.pl lub zadzwonić 696713152. Bądź jednym z naszych pierwszych klientów i zarezerwuj domek w promocyjnej cenie!
cichy zakatek plan zagospodarowania

Cichy Zakątek - plan zagospodarowania etapu I

Oferujemy innowacyjną koncepcje zamieszkania dla osób starszych, niedostępna dotąd na Polskim rynku mieszkaniowym.

rzut mieszkania

Domy oddawane będą w stanie wykończony pod klucz z meblami zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji od budowy po wykończenie. Projektant wnętrz pomoże Państwu zaprojektować domek zgodnie ze swoim życzeniem. Cena wykończonego domu to 337 500zł lub w wersji z garażem 367 500zł

Cichy Zakątek nie jest domem spokojnej starości to unikalna forma zmieszkania która oferuje godny styl życia na emeryturze.

Wszystkie mieszkania o identycznym metrażu 45m2
Dom spotkań
Obsługa zarządcy
Zagospodarowane tereny zielone
Teren ogrodzony
wejście
dom spotkań cichy zakątek

Dom spotkań


To centralne miejsce osiedla stworzone z myślą o przyszłych mieszkańcach. Oferujemy dużą przestrzeń i wiele możliwości:
- Salon do spędzania wspólnego czasu: rozmów, gier i zabawy, strefa bilardowa, jadalnia do wspólnych posiłków z przyjaciółmi.
- Miejsce na spotkania tematyczne organizowane przez zarządcę.
- Strefa sportu z bogato wyposażoną siłownią.
- Strefa wodna z jacuzzi 6 osobowe, stołem do masażu i sauną 8-osobową.
- Strefa urody z pokojem fryzjerskim i kosmetycznym.
- Teren ze szklarnią do uprawy warzyw i owoców
- Odkryty taras z grillem i miejscem na ognisko.
- Biuro i mieszkanie zarządcy.
inwestycja w nieruchomości dla seniorów

Zainwestuj i uzyskaj dochód pasywny


Cichy Zakątek to też idealna inwestycja dla Twojego kapitału. Kup u nas dom i wynajmij dla seniora. Przy niskich stopach procentowych na lokatach bankowych inwestowanie w nieruchomości na wynajem to prawdziwa szansa na uzyskanie konkretnego dochodu pasywnego.

W razie pytań Napisz do nas biuro@art-bud.com.pl lub wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy ofertę i podamy dokładniejsze informacje na temat budowy Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 696713152

Strefa Inwestora