Wybierz magazyn aktualnie cztery wolne magazyny

Rzut hali magazynowej z częścią biurową

Projekt budynku magazynowego z powierzchnią biurową 120m² i powierzchnią magazynową 288m². Łączna powierzchnia 408m²
Przekrój magazynu

Magazyny i część biurowa oddawane będą w stanie deweloperskim m.in. ( tynki, posadzki, wszystkie instalacje rozprowadzone po budynku) z wykończonym podjazdem i elewacją.

cena brutto za magazyn w stanie deweloperskim

Stopień zaawansowania inwestycji

  • 10%

Realizowane cztery hale przemysłowe w zabudowie szeregowej i jedna hala wolnostojąca usytuowane są przy ulicy Małobądzkiej w Sosnowcu

Jeżeli zależy Państwu na rezerwacji konkretnego magazynu , proponujemy spisać w naszym biurze Umowę Rezerwacyjną , określającą , który magazyn podlega rezerwacji. Umowa rezerwacyjna staje się wiążąca po dokonaniu wpłaty na rachunek powierniczy zadatku w wysokości równej 10% wartości wybranego lokalu. W momencie podpisania Umowy Deweloperskiej zadatek zostaje zaliczony na poczet zapłaty za lokal.

Umowę Rezerwacyjną można zawrzeć w biurze sprzedaży przy ul. Gen Władysława Andersa 15 pok. 308 lub w biurze na terenie budowy Aby maksymalnie usprawnić wszelkie formalności , prosimy o wcześniejsze uzgadnianie terminu spotkania telefonicznie pod numerem 602766546

Jeżeli zainteresują się Państwo naszą ofertą, a rozkład magazynu nie do końca spełni Państwa oczekiwania, Prosimy o przedstawienie nam swoich propozycji. Decyzja o podpisaniu Umowy Przedwstępnej gwarantuje Państwu możliwość swobodnej aranżacji magazynu wg. własnych potrzeb, pod warunkiem że wprowadzone zmiany nie spowodują zmian w układzie statycznym konstrukcji budynku.

Kupujący ma prawo, w zakresie możliwym do wykonania w ramach istniejącego projektu, do wniesienia propozycji zmian w aranżacji następujących elementów magazynu:

Zmian miejsca położenia ścian działowych wewnątrz lokalu,

Zmiany lokalizacji otworów drzwiowych

Zmiany lokalizacji wpustów oświetleniowych górnych, wyłączników i gniazd elektrycznych

Zmian lokalizacji gniazd Internet, telefon

Zmiany lokalizacji grzejników

Zmiany lokalizacji podejść sanitarnych w łazience

Rezygnacji z wewnętrznych parapetów okiennych

Skontaktuj się z nami 602766546 / biuro@art-bud.com.pl

Strefa Inwestora