Najedź kursorem na budynek, aby sprawdzić jego status

Spokojny Zakątek to cicha i bezpieczna oaza stworzona z myślą o jej przyszłych mieszkańcach. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki na Góry Beskidu Żywieckiego. Nowoczesne domy gwarantują doskonałe warunki do mieszkania i odpoczynku. Z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu ciszy i zieleni a jednocześnie bliskość i świetne połączenie z innymi miastami regionu, są to atuty które trudno przecenić.
Spokojny Zakątek powstaje w Bestwinie w okolicy która doskonale pasuje do kameralnego i spokojnego charakteru naszej inwestycji.
Z drugiej strony to ścisłe centrum Bielska Białej każdy ma na wyciągnięcie ręki. Dzieli od niego nie więcej niż 10 minut jazdy samochodem. Jednym słowem lokalizacja Spokojnego Zakątku to jego ogromny atut, dzięki któremu nikt nie musi rezygnować z komfortu życia w mieście by delektować się spokojem i widokiem na tereny zielone. Innymi atutami jest bliskość szkoły i przedszkola, dyskontu spożywczego oraz przystanku autobusowego.
Nasza inwestycja jest kameralna składająca się z zaledwie 9 komfortowych budynków w zabudowie bliźniaczej. Postaraliśmy się o to aby domy były jak najbardziej ustawne i dobrze nasłonecznione.
Aksonometria_P1_BezTła

Budujemy osiedle dla osób ceniących jakość

Duży wkład włożyliśmy w zaprojektowanie funkcjonalnych i ponadczasowych mieszkań które są połączeniem komfortu i elegancji. Wszystko to by spełnić wymagania naszych klientów. Projekt budynku nawiązuję do świeżej zabudowy w nowoczesnej odsłonie. Bryła budynku łączy to co najlepsze w tradycyjnej architekturze jak np drewno oraz w nowatorskich rozwiązaniach między innymi szklane daszki. Nasza oferta stanowi idealne rozwiązanie dla osób którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania połączoną z cichą i spokojną lokalizacje.

Wnętrze domu - interaktywny spacer po domu 3D

 

Stopień zaawansowania inwestycji

  • 10%
Strefa Inwestora