inflacja a lokata kapitału

INVEST-ARTBUD to Idealny partner do biznesu.

Oferujemy bezpieczną i atrakcyjną lokatę kapitału w czasach gdy stopy procentowe są na rekordowo niskim poziomie. Odsetki z regularnych depozytów bankowych, takich jak konta oszczędnościowe i lokaty są minimalne i w całości pochłaniane przez inflacje. Musisz inwestować, aby osiągnąć zysk powyżej stopy inflacji. .
Nasza alternatywna oferta na lokatę jest proste, pasywne i zyskowne

O nas:

Jesteśmy prywatną, dobrze skapitalizowana firma inwestycyjna na rynku nieruchomości, zarządzaną przez właścicieli, Od momentu realizacji naszych pierwszych projektów deweloperskich inwestorzy prywatni mieli okazję wspierać naszą firmę poprzez wspólne inwestycje, a tym samym uzyskiwać z nich własne zyski. Zawsze rozwijamy nasze produkty finansowe zgodnie z potrzebami naszych klientów. Nasza aktualna oferta jest wynikiem doświadczeń i bieżącej obserwacji rynku. Oferujemy stałe odsetki od 7% do 10% rocznie. Minimalny okres inwestycji to jeden rok a maksymalny to pięć lat. Nawet przy niewielki zaangażowaniu swoich aktywów możesz uczestniczyć w inwestycjach w atrakcyjne nieruchomości. Inwestorzy mogą inwestować od 25 000zł bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Grupowe inwestowanie w nieruchomości

Nasz cel:

Aktualnie rynek finansowy dzieli się między tzw inwestorów instytucjonalnych i prywatnych. Inwestorzy instytucjonalni to banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne, itp.), Inwestorzy indywidualni to wszyscy inni inwestorzy, którzy nie mogą zainwestować więcej niż 50 000zł jednocześnie. W rezultacie wiele atrakcyjnych produktów finansowych jest zarezerwowanych tylko dla dużych inwestorów, podczas gdy wielu inwestorom prywatnym trudno jest nawet ochronić swoje oszczędności przed inflacją. Jesteśmy głęboko przekonani, że każdy powinien mieć takie same możliwości na rynku finansowym. Naszą misją jest tworzenie alternatywnych możliwości inwestycyjnych klasy instytucjonalnej, które będą dostępne dla inwestorów prywatnych.

Więcej informacji w

Skontaktuj się z nami 696713152 / biuro@art-bud.com.pl

Strefa Inwestora