Oferta dla inwestorów

Proponujemy kilka formy inwestycji kapitału:

Obligacje mieszkaniowe to miks inwestycyjny: z jednej strony inwestowania w obligacje, z drugiej w mieszkanie. Obligacje mieszkaniowe przeznaczone są dla naszych klientów którzy chcieliby zainwestować gotówkę w jeden z lokali na naszym osiedlu. Wpłacona gotówka przez dwa lata czyli aż do czasu oddania inwestycji do użytku, będzie zarabiać na obligacjach. W tym czasie właściciel mieszkania co rok roku będzie otrzymywał odsetki z zysków.

Przykładowo jeżeli inwestor, zdecyduje się na najmniejsze mieszkanie wydając około 190 tys. zł może liczyć na 13 300 zł. z odsetek co roku. W skali 2 lat jest to więc blisko 30 tys. zysku. Oprocentowaniu tych obligacji wyniesie 7 proc. w skali roku- Inwestowanie w obligacje kończy się w momencie oddania budynku do użytku. Wówczas podpisujemy umowę sprzedaży, oczywiście za kwotę ustaloną w umowie rezerwacyjnej. Na koniec transakcji klient otrzymuje mieszkanie plus pieniądze z odsetek. W drugim scenariuszu inwestor może wycofać się z umowy kupna mieszkania i zrezygnować z ostatecznego zakupu mieszkania. Pieniądze które wpłacił na zakup mieszkania zostaną zwrócone plus odsetki z obligacji.

Oferujemy możliwość przygotowania nieruchomości pod inwestycje a następnie realizacje przedsięwzięcia deweloperskiego z kapitałem inwestycyjnym między 5 a 10 mln zł.

Nasza oferta obejmuje:

Wyszukanie, zakup i przygotowanie nieruchomości pod budowę w atrakcyjnej cenie. Przygotowanie biznesplanu i harmonogramu przedstawiając postęp w prowadzonej inwestycji. Płatność środków przez inwestora odbywa się w transzach, po realizacji poszczególnych etapów. Bierzemy na siebie 5 letni okres gwarancji na budynki i sprzedaż lokali

Dodatkowo Inwestor otrzymuje:

Comiesięczny raport z przebiegu inwestycji wraz z dokumentacją fotograficzną. Opiekuna Inwestora. Możliwość wglądu w dokumentację w dowolnym momencie.

Najczęściej realizowane przez nas projekty to domy w zabudowie szeregowej, bloki i obiekty przemysłowe jak hale magazynowe. Inwestycje trwają około 2 lata i przynoszą Inwestorom zyski na poziomie 25%. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej.

Poszukujemy właścicieli gruntów w celu realizacji wspólnych przedsięwzięć deweloperskich.
Nasza firma oferuje formę inwestycji kapitału w przedsięwzięcia deweloperski. Wsparcie przewidujemy w ramach pożyczki na określony okres. Jesteśmy w stanie zaoferować 12% odsetek w sakli roku. Z zysku można korzystać na bieżąco ponieważ wypłata odsetek odbywa się co 3 miesiące. Inwestycja kapitału do 24 miesięcy, może krócej. Inwestycje kapitału od 100000 zł do 5000000 zł jednorazowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani pomnażaniem wspólnie kapitału serdecznie zapraszamy do kontaktu i rozmowy

Skontaktuj się z nami 696713152 / biuro@art-bud.com.pl

Dla inwestorów