Szukamy inwestorów - Inwestuj bezpośrednio w nasze projekty deweloperskie:
ang

Jak działamy:

Nasz projekt polega na grupowym inwestowaniu w budownictwo i wspólnym odnoszeniu sukcesu dzięki koncepcji finansowania społecznościowego - Crowdfunding. Inwestor który zamierza zainwestować wspólnie z nami swoje pieniądze wpłaca określoną kwotę na poczet inwestycji budowlanej realizowanej przez INVEST-ARTBUD. Nasza Koncepcja opiera się na współpracy i jest skierowana do prywatnych i instytucjonalnych inwestorów, którzy są zainteresowani inwestowaniem realizowanych przez INVEST-ARTBUD projekty deweloperskie. Współpraca z nami daje możliwość inwestowania w dobrze przygotowane przedsięwzięcia deweloperski ze stopą zwrotu na poziomie 7-12% rocznie brutto.

Chciałbyś powiększyć swój kapitał ale nie wiesz jak?:

Inwestowanie z nami jest proste: wybierasz jedną z najlepszych dla siebie opcji inwestycyjnych, w które chcesz ulokować swój kapitał i decydujesz ile pieniędzy chcesz zainwestować. Cały proces odbywa się online lub w naszym biurze i zajmuje tylko kilka minut czasu. Ze swojej inwestycji otrzymujesz stałe odsetki zgodnie z ustalonym harmonogramem. Minimalna inwestycja to 250 000zł.

Najbogatsi inwestują w nieruchomości od dziesięcioleci teraz Twoja kolej.

nieruchomości crowdfauding

Dlaczego INVEST-ARTBUD?

INVEST ART-BUD to firma inwestująca w nieruchomości. Zarządzana przez doświadczonych profesjonalistów którzy mają ponad 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Inwestując w nasze projekty inwestujesz z partnerem a nie pośrednikiem. Od innych instytucji finansowych wyróżnia nas to że jesteśmy deweloperem a Twoimi pieniędzmi zarządzamy równolegle ze swoim kapitałem bez dodatkowych opłat i kosztów pośrednictwa.
Nieruchomości zawsze były i będą cennym zasobem, dlatego inwestycje w nieruchomości są uważane za jedne z najbezpieczniejszych. Bez względu na to czy dopiero zaczynasz inwestować w nieruchomości czy jesteś doświadczonym inwestorem naszym celem jest uproszczenie procesu inwestycyjnego i pomnażanie Twojego i swojego kapitału.

NASZA STRATEGIA

Firma INVEST-ARTBUD powstała aby budować kapitał własny i inwestorów. Ten cel pozostaje dziś taki sam i jesteśmy dumni, że grono naszych inwestorów powiększa się z roku na rok. Wierzymy, że dobre partnerstwo to takie, w którym wszyscy razem zyskują. Współpracując z nami nie doświadczysz żadnych ukrytych opłat mylących struktur finansowych ani skomplikowanych transakcji. Nasze zyski powstają w wyniku tworzenia rzeczywistej wartości poprzez budowanie nowych budynków a nie dzięki wąchaniom kursów walut lub akcji na giełdzie. Wszystkie zyski przeznaczamy na dalszy rozwój i inwestycje ponieważ uważamy że nieruchomości to najlepsze miejsce na na lokowanie kapitał. Ta filozofia kierowała naszymi decyzjami od momentu założenia firmy w 1986 roku i dlatego w ciągu ostatnich kilku latach, zwiększyliśmy liczbę naszych inwestorów o 100%.
inflacja a lokata kapitału

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości?

Na wszystkie Twoje środki pieniężne które masz zgromadzone na koncie bankowym działa inflacja. To oczywisty fakt, dzięki któremu widzisz że rzeczywista wartość Twoich pieniędzy stale maleje zamiast wzrastać. Ludzie którzy nie inwestują swoich pieniędzy tracą je z roku na rok. Chyba nie chcesz aby Twoje oszczędności straciły jakąkolwiek wartość to kolejny oczywisty fakt. Aby tego uniknąć musisz znaleźć sposób na zainwestowanie swoich pieniędzy i uzyskać zwrot wyższy niż stopa inflacji. Tradycyjne lokaty bankowe już nie służą temu celowi ponieważ w wielu bankach oprocentowane są one od 1% do 3% rocznie o wiele poniżej rzeczywistego poziomu inflacji.
Jedynym rozwiązaniem chroniącym Twoje oszczędności przed inflację jest inwestowanie jej w aktywa które zapewniają znacznie wyższy zwrot takimi aktywami są nieruchomości. INVEST-ARTBUD oferuje szereg zróżnicowanych ofert inwestycyjnych które ochronią Twoje oszczędności przed inflacją i pozwolą Ci uzyskać dodatkowy dochód.

Już czas aby Twoje inwestycje wykroczyły poza bankowe lokaty, akcje i fundusze inwestycyjne!

Analitycy finansowi od lat przypominają o konieczności dodatkowego oszczędzania i dywersyfikacji portfela inwestycji. Jednym z najlepszych sposobów zabezpieczenia się na przyszłość jest inwestycja w nieruchomości. To doskonała alternatywa dla lokat bankowych.

DLACZEGO WARTO Z NAMI INWESTOWAĆ:

  • Rzetelna firma która buduje od 1986r.
  • Bierzemy na siebie odpowiedzialność za każdą decyzję.
  • Wchodzimy tylko zyskowne projekty budowlane.
  • Ty jako inwestor oczekujesz jedynie na swój zysk!
JESTEŚMY CZYMŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO FIRMĄ DEWELOPERSKĄ.
JESTEŚMY TWOIM PARTNEREM W INWESTOWANIU W NIERUCHOMOŚCI.
Zainwestuj teraz

W swojej ofercie posiadamy inne opcje wspólnego inwestowania kapitału:

Poszukujemy inwestorów w nieruchomości. Obligacje mieszkaniowe to miks inwestycyjny: z jednej strony inwestowania w obligacje, z drugiej w mieszkanie. Obligacje mieszkaniowe przeznaczone są dla naszych klientów którzy chcieliby zainwestować gotówkę w jeden z lokali na naszym osiedlu. Wpłacona gotówka przez dwa lata czyli aż do czasu oddania inwestycji do użytku, będzie zarabiać na obligacjach. W tym czasie właściciel mieszkania co rok roku będzie otrzymywał odsetki z zysków.

Przykładowo jeżeli inwestor, zdecyduje się na najmniejsze mieszkanie wydając około 190 tys. zł może liczyć na 13 300 zł. z odsetek co roku. W skali 2 lat jest to więc blisko 30 tys. zysku. Oprocentowaniu tych obligacji wyniesie 7 proc. w skali roku- Inwestowanie w obligacje kończy się w momencie oddania budynku do użytku. Wówczas podpisujemy umowę sprzedaży, oczywiście za kwotę ustaloną w umowie rezerwacyjnej. Na koniec transakcji klient otrzymuje mieszkanie plus pieniądze z odsetek. W drugim scenariuszu inwestor może wycofać się z umowy kupna mieszkania i zrezygnować z ostatecznego zakupu mieszkania. Pieniądze które wpłacił na zakup mieszkania zostaną zwrócone plus odsetki z obligacji.

Zdajemy sobie sprawę z tego że przygotowanie inwestycji deweloperskiej wymaga dużego zaangażowania. Znalezienie i zakup atrakcyjnej gruntu, uzyskanie wszelakich pozwoleń i projektów, to proces długotrwały i pracochłonny. Dlatego, jeśli interesuje Cię inwestowanie w projekty deweloperskie i chciałbyś czerpać z niego wszelkie benefity, ale jednocześnie nie masz ochoty angażować się w żmudne działania, powierz go ludziom z doświadczeniem! Nie musisz być specjalistą w budownictwie, aby odnieść sukces. Nasza oferta jest po to, żeby pomóc i całą inwestycje deweloperską przeprowadzić za Ciebie. Jedynym zadaniem, w którym Cię nie wyręczymy, jest podjęcie decyzji o inwestowaniu. Resztą zajmie się INVEST ARTBUD, a Ty będziesz cieszyć się z zysków.

Oferujemy możliwość przygotowania nieruchomości pod inwestycje a następnie realizacje przedsięwzięcia deweloperskiego z kapitałem inwestycyjnym między 5 a 10 mln zł.

Nasza oferta obejmuje:

Wyszukanie, zakup i przygotowanie nieruchomości pod budowę w atrakcyjnej cenie. Przygotowanie biznesplanu i harmonogramu przedstawiając postęp w prowadzonej inwestycji. Płatność środków przez inwestora odbywa się w transzach, po realizacji poszczególnych etapów. Bierzemy na siebie 5 letni okres gwarancji na budynki i sprzedaż lokali

Dodatkowo Inwestor otrzymuje:

Comiesięczny raport z przebiegu inwestycji wraz z dokumentacją fotograficzną. Opiekuna Inwestora. Możliwość wglądu w dokumentację w dowolnym momencie.

Najczęściej realizowane przez nas projekty to domy w zabudowie szeregowej, bloki i obiekty przemysłowe jak hale magazynowe. Inwestycje trwają około 2 lata i przynoszą Inwestorom zyski na poziomie 25%. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej.

Poszukujemy właścicieli gruntów w celu realizacji wspólnych przedsięwzięć deweloperskich.
Nasza firma oferuje formę inwestycji kapitału w przedsięwzięcia deweloperski. Wsparcie przewidujemy w ramach pożyczki na określony okres. Jesteśmy w stanie zaoferować inwestorowi 7% odsetek w sakli roku. Z zysku można korzystać na bieżąco ponieważ wypłata odsetek odbywa się co 3 miesiące. Inwestycja kapitału do 24 miesięcy, może krócej. Inwestycje kapitału od 25 000 zł do 5000000 zł jednorazowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani pomnażaniem wspólnie kapitału serdecznie zapraszamy do kontaktu i rozmowy

Skontaktuj się z nami 696713152 / biuro@art-bud.com.pl

Strefa Inwestora