Jak działa finansowanie społecznościowe w nieruchomości z nasz firmą?

W czasach spadających stóp procentowych inwestycje w nieruchomości stają się coraz bardziej interesujące. Jednak dla wielu inwestorów zakup własnej nieruchomości wymaga zbyt dużego wkładu finansowego na który z reguły nie mogą sobie pozwolić. Jako prywatny inwestor w nieruchomości musisz zadbać o odpowiednie finansowanie, szukać najemcy, przeprowadź remonty itp. Korzystając z crowdfundingu, staramy się to zmienić. Dzięki zespołowi doświadczonych i najwyższej klasy ekspertów od budownictwa i nieruchomości na naszej stronie masz dostęp do wysokiej jakości projektów w których możesz uczestniczyć w formie pożyczek inwestycyjnych. Zainwestuj od 25000zł zdywersyfikuj swoją inwestycję dzięki różnym projektom budowlanym i skorzystaj z boomu w branży budowlanej - Inwestowanie grupowe w nieruchomości oferuje większy komfort. Bezpośrednio uczestniczysz w atrakcyjnych projektach budowlanych a co najważniejsze bez zbędnych formalności ani ukrytych kosztów.
INVEST ART-BUD tworzy coś nowego. Jako inwestor masz możliwość inwestowania w nieruchomości online. Inwestuj w atrakcyjne projekty budowlane i deweloperskie które wcześniej były zarezerwowane dla dużych inwestorów. Wybierz już teraz projekty, w które chcesz zainwestować i ciesz się z sukcesu. Wielu naszych inwestorów docenia krótki czas realizacji projektów typu „crowdfunding”. Z reguły wahają się on od 12 do 36 miesięcy. Oprócz krótkoterminowego zaangażowania kapitału dla inwestorów możemy zaproponować atrakcyjne oprocentowanie od 7 a 10% rocznie
Inwestuj bezpośrednio w nasze projekty:
historia firmy budowlanej

Dlaczego warto inwestować za naszym pośrednictwem?

INVEST-ARTBUD z powodzeniem realizuje duże projekty budowlane od 1986 roku. Sfinansowaliśmy i wybudowaliśmy budynki o wartości przekraczającej dziesiątki milionów zł. Dzięki naszej platformie pozyskiwania kapitału jako inwestor prywatny możesz inwestować na równi z nami. Dajemy możliwość dla inwestorów uczestniczenia w bardzo dużych projektach deweloperskich i korzystania z naszego wieloletniego doświadczenia.
Grupowe inwestowanie w nieruchomości

STREFA INWESTORA

Skontaktuj się z nami 696713152 / biuro@art-bud.com.pl

Strefa Inwestora