Jak działa finansowanie społecznościowe w nieruchomości z nasz firmą?

Boom budowlany, który możemy obserwować na przestrzeni kilku minionych lat, w dalszym ciągu ma tendencję wzrostową. Co to oznacza? Że z roku na rok będzie rosnąć zapotrzebowanie na nowe inwestycje w budownictwie. Oczywiście oznacza to zyski dla inwestorów, którzy zainwestują swoje środki w jedno z takich przedsięwzięć. Nasza firma istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat. Od samego początku działamy w branży budowlanej, będąc generalnym wykonawcą najróżniejszych projektów budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Na swoim koncie posiadamy dziesiątki zrealizowanych obiektów, takich jak apartamentowce, budynki w zabudowie szeregowej, osiedla domów jednorodzinnych, a także obiekty przemysłowe. Rozumiejąc świat biznesu i ekonomii, widzimy również szanse na duże zyski, wynikające z inwestowania społecznościowego w budownictwo. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy wyjątkową okazję do wzięcia udziału w projekcie, który może przynieść zysk rzędu od 7 do 10 procent. Jak to działa?
1

Wybór projektu

Z listy naszych projektów, mogą Państwo wybrać ten jeden, który spełnia Państwa oczekiwania i wzbudza największe zainteresowanie. Każdy z projektów jest szczegółowo opisany. Są to obiekty hotelowe, budynki mieszkaniowe na sprzedaż i budynki komercyjne. Po zebraniu funduszy potrzebnych na ich wybudowanie, przystąpimy do realizacji i etap po etapie, będziemy sukcesywnie zbliżać się ku końcowi. Każdy z udziałowców będzie systematycznie informowany o postępach w realizacji inwestycji.
2

Wpłata kapitału

Działamy legalnie i w sposób transparentny. Wieloletnie doświadczenie i inwestycje zakończone sukcesem sprawiły, że zaufały nam setki firm i osób prywatnych z całego kraju. Jest to najlepszą rekomendacją naszej firmy, a także wyrazem naszej rzetelności. Aby zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa w crowfundingu budowlanym, przygotowaliśmy szczegółowe umowy uczestnictwa w inwestycji. Dają one Państwu gwarancję legalnego inwestowania, a także w najdrobniejszych szczegółach opisują cały proces. Wszystkie formalności mogą Państwo załatwić online, bez wychodzenia z domu.
3

Realizacja inwestycji

Po zgromadzeniu niezbędnych środków finansowych, rozpoczynamy inwestycje. Dzięki temu, że jesteśmy generalnym wykonawcą, mamy pełną kontrolę nad postępem pracy. Daje nam to również 100% niezależność od podwykonawców i pozwala uniknąć opóźnień, powodowanych nierzetelnością lub przedłużającymi się terminami prac. Kiedy jest to konieczne, możemy zaangażować większe siły robocze aby prace przyspieszyć. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ im szybciej inwestycja zostanie zrealizowana, tym szybciej będzie przynosić zyski Państwu i nam. W interesie wszystkich jest zatem sprawna realizacja praca.
4

Odbierz swoje zyski

Prognozowane zyski z inwestycji budowlanej wynoszą od 7 do 10 procent w skali roku, liczone od wpłaconej kwoty kapitału. Odsetki wypłacamy raz w roku. Minimalna kwota udziału to 25 000 złotych. Łatwo zatem obliczyć, że pozwala to zarobić nawet 2500 złotych w jeden rok, bez wykonywania żadnej dodatkowej pracy. Oczywiście, zyski wzrastają proporcjonalnie do wielkości wpłaconego kapitału, dlatego warto jest inwestować w większą ilość naszych przedsięwzięć, dywersyfikując w ten sposób swoje oszczędności.
historia firmy budowlanej

Dlaczego warto inwestować online za naszym pośrednictwem?

Inwestycja online w budownictwo nie jest nowością, której należy się obawiać. finansowania społecznościowe w nieruchomości. Istnieje na świecie od dziesięcioleci. Ludzie i firmy z ciekawym pomysłem na biznes, zawsze poszukiwali inwestorów, którzy w zamian za udział w zyskach, zechcą współfinansować ich projekt. Może to być wynalazek, start-up lub właśnie inwestycja budowlana. Nasza firma działa na polskim i zagranicznym rynku budowlanym już od wielu lat. Posiadamy niezbędne doświadczenie i zatrudniamy doskonale wykwalifikowaną grupę ekspertów: inżynierów, projektantów, nadzór oraz wykonawców. Dzięki własnemu zapleczu maszynowemu, możemy działać niezależnie od podwykonawców. Te i wiele innych powodów, skłaniają do inwestowania za naszym pośrednictwem..
Poczucie bezpieczeństwa Zainwestowanie pieniędzy w zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem i obawami. Doskonale to rozumiemy. Nasze bogate doświadczenie oraz stabilna pozycja na rynku, pozwala Państwu zapewnić pełne poczucie bezpieczeństwo o swoje pieniądze. Zostaną one zainwestowanie w starannie dopracowane przedsięwzięcie, poprzedzone licznymi analizami.
Dostęp do informacji. Jako współinwestor, mają Państwo wiedzieć wszystko na temat realizacji swojej inwestycji. Tak również będzie. W regularnych odstępach czasu będziemy przedstawiać szczegółowy raport dotyczący prac na budowie. Pozwoli to Państwu trzymać rękę na pulsie i brać czynny udział w inwestycji, zgłaszając swoje uwagi do niej.
Inwestuj bezpośrednio w nasze projekty:
W czasach niskich stóp procentowych, oszczędzanie na lokatach i kontach oszczędnościowych jest już nieopłacalne. Zyski mniejsze od inflacji sprawiają, że warto szukać nowych pomysłów nie tylko na oszczędzanie, ale również na zainwestowanie swojego kapitału.
Grupowe inwestowanie w nieruchomości

STREFA INWESTORA

Skontaktuj się z nami 696713152 / biuro@art-bud.com.pl

Strefa Inwestora