CZEGO SZUKAMY?

Światowy rynek budowlany o wartości 8,5T$ ma wzrosnąć do 15,5T$ na całym świecie do 2030 r. Siedem z dziesięciu najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu jest związanych z budownictwem. Jednak przemysł budowlany spóźnia się z wprowadzaniem nowych materiałów i technologii w celu usprawnienia realizacji projektów i zarządzania procesami. Sektor Budowlany z wydatkami na nowe technologie wynoszącymi około 1% przychodów brutto, zajmuje ostatnie miejsce w rankingu wydatków na technologie według ekonomistów. Ostra konkurencja między firmami w celu wygrania przyszłych ofert, konieczność obniżenia kosztów operacyjnych w odpowiedzi na malejące marże a także wyzwania związane z rekrutacją i zatrzymywaniem młodych talentów zmuszają branżę do innowacji. Firmy budowlane muszą wprowadzać innowacje i ulepszać procesy, które nie zmieniły się zasadniczo od ponad 100 lat, jeśli branża ma czerpać korzyści z postępu w takich obszarach, jak rzeczywistość wirtualna, rzeczywistość rozszerzona, sztuczna inteligencja.
Nie chodzi nam o automatyczne koparki bez operatorów i drukowanie wieżowców w drukarkach 3D - przynajmniej jeszcze nie teraz. Chodzi o to aby projekty przebiegały szybciej i płynniej. Eliminując przy tym straty w zasobach, zwiększając dokładność i poprawiając jakość przepływu informacji i materiałów użytych w procesie budowlanym. Poszukujemy innowacji od materiałów i sprzętu do opartego na chmurze oprogramowania zarządzającego projektami budowlanymi, przez zarządzanie i śledzenie zasobów budynków, egzoszkielety i autonomiczny sprzęt.
Innowacja jest kluczem do przetrwania. Ostrożność w inwestowaniu w nowe technologie i nowe pomysły mogą czasem być postrzegane jako „bezpieczne” podejście do prowadzenia biznesu. Firmy które dziś nie inwestują prawdopodobnie są firmami których nie będzie za 20 lat.

Łączymy inwestorów i pomysłodawców

Inwestuj:

  • Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w start-upy i chcesz abyśmy Ci doradzili jak zainwestować swój kapitał. Skontaktuj się z nami.
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Finansuj swój projekt:

  • Bez zbędnej biurokracji
  • Działaj z profesjonalistami z branży budowlanej, a nie pośrednikami
  • Duża liczba inwestorów, wysokie kwoty finansowania
ZDOBĄDŹ FUNDUSZE

Formularz kontaktowy


Strefa Inwestora