Inwestycja Apartamenty z widokiem na Jezioro Żywieckie

    Zebrane środki:
  • 1 inwestorów zainwestowało 200 000zł 7%
W ramach tego projektu poszukujemy finansowania w kwocie 1 500 000 zł. Minimalna kwota inwestycji to 200 000zł. Kapitał inwestora zabezpieczona roszczeniem w księdze wieczystej i umową wekslową. Stała stopa odsetek wynosi 8% w skali roku i umowa pożyczki jest zawierana na okres 24 miesięcy. Odsetki spłacane są raz w roku, począwszy od dnia podpisania budowy. Spłata całego kapitału pożyczki nastąpi jednorazowo po 2 latach od jej udzielenia.
Celem uzyskania kapitału jest finansowanie kosztów realizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Żywcu . W ramach tej inwestycji zostanie wybudowany budynek mieszkalny z 21 apartamentami, garażem podziemnym komórkami lokatorskimi oraz zewnętrznymi miejscami parkingowymi.
Finansowanie w postaci pożyczki stanowi 15% wartości całego projektu. Pozostałe środki zapewnione przez nasze środki własne. Spłata pożyczki będzie realizowana ze sprzedaży lokali mieszkalnych w przedmiotowej inwestycji.

Warunki pożyczki inwestycyjnej:

Napisz do nas na biuro@art-bud.com.pl lub wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie. Dokładniejsze informacje na temat inwestycji w nasze projekty można uzyskać kontaktując się z nami poprzez formularz lub telefonicznie pod numerem telefonu 696713152

Strefa Inwestora