45
Komfortowych apartamentów
Aria to przemyślane przedsięwzięcie deweloperskie. Doskonale zaplanowany rozkłada poszczególnych mieszkań o metrażach od 43 do 84 m2 które posiadają komfortowe balkony a na poziomie parteru tarasy z ewentualnym ogródkiem na własność. Mając przedewszytskim na uwadze komfort przyszłych mieszkańców, budynek wyposażony został w dwie cichobieżne windy, Żyj aktywnie w bliskiej odległości od centrum miasta w otoczeniu zieleni w przestrzeni gdzie infrastruktura miejska jest dobrze rozwinięta. Poznaj ten komfort jaki daje życie w miejscu w którym możesz rozwinąć skrzydła. Jedną z większych zaletą mieszkania w takiej lokalizacji jest czas który możesz poświęcić sobie i swoim bliskim.
Komfort

Ekonomiczne, przestronne, komfortowe - tak zaprojektowaliśmy naszą nową inwestycje. Przestrzeń w apartamentach jest starannie i funkcjonalnie rozplanowane, dzięki czemu na pewno nie będziesz musiał przepłacać za niepotrzebne metry kwadratowe.

Rozwinięta infrastruktura

Jednym z najważniejszych kryterium przy wyborze rodzinnego mieszkania jest lokalizacja i dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Kilka minut będzie dzieliło CIę od centrów handlowych, przedszkoli, szkół, szpitali, restauracji. Twoje Dzieci będą mogły samodzielnie wrócić do domu po lekcjach i zajęciach komunikacją miejską.

Ponadczasowa architektura
Budynek zaprojektowany został w spokojnej tonacji kolorystycznej, z dbałością o drobne detale, z wykorzystaniem nowoczesnych i trwałych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Kompletne zagospodarowanie terenu i zaaranżowanie inwestycji terenami zielonymi, chodnikami, lampami oraz elementami małej architektury tworzą niepowtarzalne miejsce do zamieszkania oraz przemyślaną i przyjazną do życia enklawę.
Plac zabaw dla dzieci
Chcesz miło spędzić czas ze swoimi dziećmi? Najbliższy plac zabaw oddalony jest raptem 6minut spacerem od naszej inwestycji. To idealna forma spędzenia wolnego czasu ze swoim dzieckiem i integracja z jego rówieśnikami.
Zaciszna okolica
Apartamenty Aria położone są spokojnej i zielonej okolicy, która zapewnia doskonałe warunki na długie spacery, wycieczki rowerowe, odpoczynek i relaks.
Parki i przyroda
Apartamenty znajdują się w cichej, spokojnej okolicy, bogatej w tereny zielone. Najbliższe parki to Park Schena i Park Sielecki
Ścieżki rowerowe
Dzięki licznym ścieżkom rowerowym w okolicy, transport jednośladem to wygoda i bezpieczeństwo. Szybko, przyjemnie i ekologicznie!

Uniwersalność oferty i wysoki standard

Zakup nowego mieszkania w Sosnowcu to marzenie wielu singli, par, a także rodzin. Jest to także inwestycja na lata, która wymaga podjęcia odpowiedzialnych decyzji. Jeśli już więc kupować nowe mieszkanie, to najlepiej ze sprawdzonego źródła i w korzystnej cenie za metr kwadratowy. Nasze mieszkania spełniają oczekiwania singli i rodzin z dziećmi - przestronne, słoneczne lokale z wygodnymi sypialniami gwarantującymi wypoczynek po pracy, dużym salonem, funkcjonalną łazienką, tarasem i balkonem. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne dla naszych klientów jest dbałość o własność prywatną, bezpieczeństwo i stabilizacja. Dlatego tylko 10% mieszkań z naszej inwestycji sprzedajemy inwestorom na wynajem.

Najwyższy poziom wykończenia części wspólnych

Dla naszego zespołu liczy się każdy szczegół.

Z największą starannością podeszliśmy do zaprojektowania części wspólnych, wygospodarowaliśmy funkcjonalne pomieszczenie z przeznaczeniem m.in. na wózkownię i rowerowanie na każdej kondygnacji, jasna kolorystyka oraz wysokiej jakości wykończenia tworzą harmonijną całość. Wybraliśmy materiały odzwierciedlające naturalne drewno oraz granity połączone zostały ze starannie wkomponowanymi detalami na najwyższym poziomie wykonania. Przygotowany przez nas projekt zachwyca w każdym najmniejszym szczególe. Zadbaliśmy o to, aby kolorystyka ścian była utrzymana w jasnej kolorystyce. Jasne odcienie pozwolą zachować przestrzeń i zapewnią dużą ilość światła. Wybraliśmy eleganckie elementy wykończenia, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.

Lokalizacja
Przyszli mieszkańcy docenią wygodę życia w miejscu, z którego w kilka minut można dotrzeć do centrum Sosnowca i innych miast Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
Dojechanie do pracy lub szkoły nie będzie problemem. Tramwaje i autobusy zatrzymujące się na przystankach w niedalekiej odległości pozwolą żyć komfortowo i bez samochodu. Rowerzystów na pewno ucieszą ścieżki rowerowe.
Standard wykończenia
Budynek energooszczędny
Zaprojektowaliśmy budynek energooszczędny. Nasza inwestycja zachowa wartość i zapewni komfortowe warunki życia przez wiele lat.
Tereny zielone
Inwestycja zlokalizowana blisko terenów zielonych, aby podnieść komfort życia mieszkańców..
Balkony i tarasy
Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony a mieszkania na parterze tarasy. Wykończone deską kompozytową
Elastyczna aranżacja mieszkania
Chcesz zmienić układ mieszkania lub połączyć dwa lokale w jeden większy, nie ma z tym problemu.
Charakterystyka.
Otoczenie
Projektujemy elementy małej architektury tak, żeby stanowiły nieodłączny element otaczającej inwestycję natury.
Lokalizacja
Zamieszkaj w miejscu gdzie wszystko jest pod ręką i nie ma sensu się spieszyć. Zaoszczędzony czas przeznacz dla najcenniejszych ludzi - Twojej rodziny.
Przyjaźni sąsiedzi
Wiemy jak ważne dla naszych Klientów jest dbałość o własność prywatną, bezpieczeństwo i stabilizacja. Dlatego tylko 10% mieszkań z naszej inwestycji sprzedajemy inwestorom na wynajem.
Sklepy i lokale usługowe
W pobliżu Inwestycji zlokalizowane liczne sklepy m.in. Biedronka, centrum handlowe M1, Auchan!
Zalety Projektu
Komfortowy dojazd
3 minut od Inwestycji znajduje się wyjazd na trasę szybkiego ruchu S86. Do centrum miasta dotrzesz w 5 minut.
Zaciszna okolica
Apartementy Aria zostały gruntownie przemyślane pod względem zagospodarowania terenu. Wszystko z myślą o klientach.
Najwyższa jakość użytych materiałów
Zwaracamy uwagę na detale, jakość użytych materiałów oraz funkcjonalność budynku
Zalety Projektu
Sprawdzony deweloper
Jako firma budowlana i deweloper istniejemy na rynku od 1986 roku.
Ponadczasowa architektura
Budujemy nowoczesny i przemyślany budynek. Zaprojektowany z wyjątkową starannością o najdrobniejsze detale.
Edukacja
W okolicy funkcjonują zarówno prywatne, jak i publiczne żłobki, przedszkola, szkoły.
Ogrzewania podłogowe
Zaprojektowaliśmy ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkania oraz dodatkowo grzejnik drabinkowy w łazience. Zalet ogrzewania podłogowego jest wiele:

Nepavykus užpildyti kontaktų formos, susisiekite su mumis tel. nr.

+370 682 11050
1

Zaoszczędzona energia i pieniądze

Wysoki komfort cieplny – można obniżyć ogrzewanie nawet o kilka stopni Celsiusa, co w ciągu roku pozwala ograniczyć koszty ogrzewania o około 12%. Mniejsze zużycie czynnika grzewczego niż przy kaloryferach, które często wymagają temperatury zasilania powyżej 60°C, natomiast przy podłogówce wystarcza 45°C.
333

Przestronniejsze pokoje bez grzejników

Duża estetyka wnętrza i większe możliwości aranżacyjne – instalacja jest niewidoczna, można efektywnie zagospodarować przestrzeń.
3333

Kompleksowa higiena

Płyny szybko wysychają na ogrzewanej podłodze. Bakterie, grzyby i roztocza nie mają gdzie się rozwijać. Idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na alergię i astmę – brak grzejników, które zbierają kurz, a do tego brak konwekcji powietrza z grzejników i unoszenie się przy tym kurzu.
aa

Równa temperatura

Optymalny dla organizmu człowieka rozkład temperatury (niższa powyżej tułowia, wyższa przy stopach). W konwencjonalnych systemach grzewczych temperatura jest rozprowadzana z jednej strony pomieszczenia, zwykle ze strony okna. Prowadzi to do nierównej temperatury w pomieszczeniu.
 
Strefa Inwestora