Wszystkie mieszkania sprzedane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją w Sosnowcu w Sosnowcu na Pogoni przy ul. Szpaków --------------->
Zielony Zakątek powstaje w Sosnowcu przy ul. Partyzantów, w bliskim sąsiedztwie Parku Harcerskiego i realizowanych bulwarów Czarnej Przemszy. Taka okolica doskonale pasuje do kameralnego i spokojnego charakteru naszej inwestycji, stanowiąc przy tym idealną okazję do porannego joggingu czy długich spacerów.
Z drugiej strony to, ścisłe centrum Sosnowca każdy ma na wyciągnięcie ręki. Dzieli od niego nie więcej niż 5 minut jazdy samochodem i 15 minut pieszo. Jednym słowem lokalizacja Zielonego Zakątku to jego ogromny atut, dzięki któremu nikt nie musi rezygnować z komfortu życia w mieście, by delektować się spokojem i bliskością terenów zielonych.
Postaraliśmy się o to aby nasza inwestycja była kameralna, składająca się z zaledwie 35 nowoczesnych mieszkań. Inwestycja stanowi idealne rozwiązanie dla osób którzy cenią sobie cichą i spokojną lokalizacje w bliskim sąsiedztwie centrum miasta. Czterokondygnacyjna zabudowa i działka z zachowanym starodrzewiem doskonale komponuje się z zielony klimat tego miejsca.

ZAPROJEKTOWALIŚMY MIESZKANIA:


Sosnowiec – 35 apartamentów

Nowa inwestycja w Sosnowcu

Wszystkie okna energooszczędne trzyszybowe
Podgrzewany zjazd do garażu
Teren ogrodzony z dwiema bramami otwieranymi na pilota
Okna balkonowe przesuwne
Mieszkania bezczynszowe.
Garaże i komórki lokatorskie.
Miejsca postojowe dla gości.
Mieszkania w stanie deweloperskim.
Mieszkania o atrakcyjnym układzie.
Budynek z windą.
Wysokie mieszkania 2,70m
Duże okna 180/235 i 180/180.

Stopień zaawansowania inwestycji

  • 95%
zmiana powierzchni mieszkań

Chcesz połączyć dwa lokale mieszkalne w jeden większy, nie ma z tym problemu.

Elastyczna aranżacja mieszkania

Charakterystyka

Zielony Zakątek

Zadbaliśmy o to aby mieszkanie były jak najbardziej ustawne i dobrze nasłonecznione. Zaprojektowaliśmy ponadczasowe funkcjonalne mieszkania które są połączeniem komfortu i elegancji, wszystko to by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Projekt budynku nawiązuję do świeżej zabudowy w nowoczesnej odsłonie. Architektura budynku łączy to co najlepsze w tradycyjnej architekturze oraz w nowatorskich rozwiązaniach.
  • Dobra lokalizacja
  • Elegancki wejście do budynku
  • Ponadczasowa architektura
  • Rodzinne układy mieszkań
  • Doskonale skomunikowana okolica
  • Najwyższa jakość użytych materiałów
 

NIE POSIADASZ SAMOCHODU? TUTAJ TO NIE PROBLEM.

Dojechanie do pracy lub szkoły nie będzie stąd problemem. Tramwaje i autobusy zatrzymujące się na przystankach w niedalekiej odległości pozwolą żyć komfortowo i bez samochodu. Przystanek tramwajowy kilku linii, jak pokazuje mapa Google, oddalony jest 4 minut piechotą od budynku a przystanek autobusowy przy Rondzie Ludwik 7 minut piechotą. Rowerzystów na pewno ucieszy ścieżki rowerowe. Co ważne, trwają zaawansowane prace przy bulwarach Czarnej Przemszy.
Zagospodarowanie naszej inwestycji będzie obejmowało teren do ogrodzenia z budynkiem biurowym. Na początku drogi zostanie postawiony szlaban z przejazdem tylko dla przyszłych mieszkańców.

Miasto uchwaliło plan przestrzenny dla tego obszaru. Cały teren od rzeki do naszej inwestycji został sklasyfikowany jako Tereny zieleni parkowej więc nasza inwestycja jest ostaniom w tym rejonie a tereny zielone pozostaną już na zawsze zielonymi.

- Najbliższe przedszkole publiczne 400m niepubliczne 50m
- Najbliższe Liceum Ogólnokształcące i Szkoła podstawowa 1,5km
- Park Harcerski 400m
- Centrum handlowe Plaza 1,5km
- Sklepy Biedronka, Tesco, Lewiatan 250 m
- Przystanek tramwajowy 400m przystanek autobusowy 700m
Zielony Zakątek powstaje w Sosnowcu przy ul. Partyzantów. W tym niewielkim, czterokondygnacyjnym budynku, zostało ulokowanych 27 mieszkań 2,3 i 4-pokojowych, o powierzchniach od 39 do 107 m2. Pod budynkiem znajduje się parking podziemny ze 18 miejscami parkingowymi. W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców działka zostanie ogrodzony a budynek objęty monitoringiem.
Jeżeli chcielibyście Państwo zarezerwować konkretne mieszkanie, to proponujemy spisać Umowę Rezerwacyjną w naszym biurze. Taka umowa określającą które mieszkanie podlega rezerwacji. Istnieje także możliwość rezerwacji miejsca garażowego i parkingowego. Umowa rezerwacyjna staje się wiążąca dla obu stron po dokonaniu wpłaty na rachunek powierniczy zadatku w wysokości równej 10% wartości wybranego mieszkania. W momencie podpisania Umowy Deweloperskiej kwota zadatku zostaje odjęta od końcowej ceny mieszkania.
Proces rezerwacji konkretnego mieszkania odbywa się w dwóch etapach. W pierwszej kolejności klient rezerwuje mieszkanie z reguły po to, aby móc w spokoju zastanowić się nad jego wyborem, porównać oferty, spotkać się z doradcą, dopytać o szczegóły. Jest to bezpłatna rezerwacja, ale dająca gwarancję pierwszeństwa kupna w przypadku innego klienta zainteresowanego mieszkaniem. Okres takiej bezpłatnej rezerwacji wynosi siedem dni roboczych. Po upływie tego okresu, klient może zdecydować się na dalsze utrzymanie rezerwacji wiąże się to jednak ze spisaniem umowy rezerwacyjnej i wpłaceniu opłaty rezerwacyjnej.
Umowę można zawrzeć w naszym biurze przy ul. Gen Władysława Andersa 15 pok. 308 lub w biurze na terenie budowy.
Wybierz piętro aby przejść do wyboru mieszkania.
Strefa Inwestora