Wybierz szeregówke

Parkowy Zakątek to spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców

Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do mieszkania i odpoczynku, są to walory, które trudno przecenić. Z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie bliskość i świetne połączenie z miastami Aglomeracji Śląskiej.

Budynki oddawane będą w stanie deweloperskim m.in. ( tynki, posadzki, wszystkie instalacje rozprowadzone po budynku) z wykończonym podjazdem i elewacją.

520 000zł brutto za budynek w stanie deweloperskim

430 000zł brutto za budynek w stanie surowym zamkniętym z wykończoną elewacją i podjazdem

Stopień zaawansowania inwestycji

  • 90%
Cena brutto Ilość pokoi Powierzchnia m2 Powierzchnia działki m2 Strona świata
430 000zł 5 154 250 Wschód - Południe - Północ
Parkowy Zakątek – szeregówki

Realizowane osiem budynków w zabudowie szeregowej i dwa budynki wielorodzinne usytuowane są przy ulicy Miłej w Czeladzi z wjazdem od ul. Dehnelów przy nr 32.

Położenie inwestycji jest jednym z jej największych atutów. Budynki zlokalizowane będą w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabek stwarza to niepowtarzalny klimat i jakość zamieszkiwania. 28 mieszkań w dwóch budynkach wielorodzinnych to spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców.

Nowoczesne zagospodarowanie terenu, oryginalna architektura i niepowtarzalny projekt tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do mieszkania i odpoczynku, są to walory, które trudno przecenić. Z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie bliskość i świetne połączenie z miastami Aglomeracji Śląskiej.

Tak atrakcyjna lokalizacja stanowi o niezwykłości tego miejsca a jej przyszli mieszkańcy docenią wygodę życia w miejscu, z którego w kilka minut można dotrzeć do centrum. Mieszkańcy osiedla będą mieli bezpośredni wyjście na park poprzez chodnik i zamykaną bramkę. Sąsiedztwo Parku daje mieszkańcom możliwość aktywnej rekreacji oraz wypoczynku na łonie natury Bliskość szkół oraz dyskontów spożywczych i małych sklepów osiedlowych zapewnia komfort i oszczędność czasu.

Jeżeli zależy Państwu na rezerwacji konkretnego lokalu , proponujemy spisać w naszym biurze Umowę Rezerwacyjną , określającą , który lokal podlega rezerwacji. Istnieje także możliwość, rezerwacji miejsca parkingowego. Umowa rezerwacyjna staje się wiążąca po dokonaniu wpłaty na rachunek powierniczy zadatku w wysokości równej 10% wartości wybranego lokalu. W momencie podpisania Umowy Deweloperskiej zadatek zostaje zaliczony na poczet zapłaty za lokal.

Umowę Rezerwacyjną można zawrzeć w biurze sprzedaży przy ul. Gen Władysława Andersa 15 pok. 308 lub w biurze na terenie budowy Aby maksymalnie usprawnić wszelkie formalności , prosimy o wcześniejsze uzgadnianie terminu spotkania telefonicznie pod numerem 602766546

Jeżeli zainteresują się Państwo naszą ofertą, a rozkład mieszkania nie do końca spełni Państwa oczekiwania, Prosimy o przedstawienie nam swoich propozycji. Decyzja o podpisaniu Umowy Przedwstępnej gwarantuje Państwu możliwość swobodnej aranżacji mieszkania wg. własnych potrzeb, pod warunkiem że wprowadzone zmiany nie spowodują zmian w układzie statycznym konstrukcji budynku.

Kupujący ma prawo, w zakresie możliwym do wykonania w ramach istniejącego projektu, do wniesienia propozycji zmian w aranżacji następujących elementów mieszkania:

Zmian miejsca położenia ścian działowych wewnątrz lokalu,

Zmiany lokalizacji otworów drzwiowych

Zmiany lokalizacji wpustów oświetleniowych górnych, wyłączników i gniazd elektrycznych

Zmian lokalizacji gniazd TV, Internet, telefon

Zmiany lokalizacji podejść elektrycznych i sanitarnych w kuchni(podłączenie kuchni lodówki, zlewozmywaka , okapu)

Zmiany lokalizacji grzejników

Zmiany lokalizacji podejść sanitarnych w łazience(wanna umywalka pralka, wc )

Rezygnacji z wewnętrznych parapetów okiennych

Skontaktuj się z nami 602766546 / biuro@art-bud.com.pl

Strefa Inwestora