Nie znalazłeś idealnego projektu dla siebie?
70% naszych klientów rozpoczęło swoją budowę z indywidualnymi projektami wykonanymi przez nas. Uczestniczymy w całym procesie realizacji budowy domu, od opracowania koncepcji i badań gruntowych, poprzez formalności administracyjne po wszelkie odbiory.
Oferujemy projektowanie architektoniczne oraz całościową obsługę procesu budowy domu.
Gotowe projekty rezydencji willi dużych domów

Na rozmowie z Architektem omówione zostaną wszystkie aspekty związane z projektowaniem takie jak między innymi architektura, materiały i układ domu. Architekt weźmie pod uwagę wszystkie Państwa uwagi.

ETAP 1 - KONSULTACJA Z ARCHITEKTEM

Gotowe projekty rezydencji willi dużych domów

Nasi inżynierowie zmierzą nachylenie terenu działki i lokalizację domu, wykonane zostaną badania geologiczne.

ETAP 2 - WIZYTA NA DZIAŁCE INWESTORA

Gotowe projekty rezydencji willi dużych domów

Pracujemy nad sporządzaniem kompletnego projektu architektonicznego i konstrukcyjnego domu, każdy element budynku jest uzgadniany z klientem aż do całkowitego zatwierdzenia projektu przez inwestora. W trakcie omawiamy warunki finansowania, pomagamy w załatwieniu kredytu (opcjonalnie)

ETAP 3 - OPRACOWANIE PROJEKTU DOMU

Gotowe projekty rezydencji willi dużych domów

Przygotujemy i złożymy wniosek na pozwolenie na budowę. Będziemy monitorować cały proces administracyjny będziemy też w stałym kontakcie z urzędnikami.

ETAP 4 - POZWOLENIE NA BUDOWĘ

Gotowe projekty rezydencji willi dużych domów

Zaczynamy prace budowlane przy użyciu własnych ekipy pracującej pod nadzorem inżynierów budowlanych, jeśli budujemy to do stanu pod klucz, od razu ustalamy szczegóły wykończenia.

ETAP 5 - BUDOWA DOMU

Gotowe projekty rezydencji willi dużych domów

Jesteśmy skoncentrowani na tworzeniu nowych przestrzeni życiowych które nowoczesne i użyteczne. Dokładamy wszelkich starań by nasze budowy kończył się w zamierzonym terminie i był wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Cieszą nas zadowoleni klienci.

ETAP 6 - ODDANIE BUDYNKU

Oferujemy projekt i budowę dużych domów jednorodzinnych z basenem lub bez ART-BUD jest firmą wyspecjalizowaną w realizacji inwestycji budowlanych w tak zwanym systemie „pod klucz” w swojej ofercie posiadamy projekty luksusowych rezydencji nawet powyżej 1000m2

Jesteśmy z naszym Klientom od samego początku prac koncepcyjno /projektowych poprzez każdy kolejny etap inwestycji aż po końcowy odbiór inwestycji. Bardzo duży nacisk kładziemy na wysoką jakość naszych usług.

Poprzez wdrożenie przez nas najnowszych rozwiązań technologicznych oferowane konstrukcje spełniają stawiane przed nimi wymagania. Pewien stopień prefabrykacji naszych domów pozwala nam, w krótkim terminie zaprojektować i wykonać rezydencje która spełni nawet najbardziej wygórowane wymagania postawione nam przez inwestora.

Oferta naszej firmy kierujemy do Inwestorów poszukujących solidnego i pewnego wykonawcy, który w sposób właściwy w stosunku do potrzeb inwestora przeprowadzi cały proces inwestycyjny, którego rezultatem będzie konstrukcja funkcjonalna i bezpieczna przez wiele lat.

Preferowaną przez nas formą zlecenia jest Generalne Wykonawstwo w systemie Zaprojektuj i Zbuduj, który polega na całościowej realizacji inwestycji:

Od wykonania dokumentacji projektowej poprzez prowadzeniem wszelkich uzgodnień oraz uzyskaniem rozmaitych pozwoleń. Taka forma przeprowadzenia inwestycji budowlanej pozwala inwestorowi na optymalizację kosztową, maksymalne zminimalizowanie czasu realizacji budowy

Nasze długoletnie doświadczenie w budownictwie zapewnia wysoką jakość usług.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Załatwiamy wszelkie dokumenty związane z budową.

W charakterze Generalnego wykonawcy realizujemy całą budowę

Nowoczesne i ponadczasowe projekty

Zapewniamy doradztwo techniczne.

Strefa Inwestora