Oferujemy projekt i budowę hal produkcyjno - magazynowych z powierzchnią biurową połączą z halą lub w formie oddzielnego budynku. Hale wykonujemy w dwóch technologiach prefabrykowanych konstrukcji stalowych oraz żelbetowych prefabrykatów pod klucz w formie Zaprojektuj i Zbuduj. Nasze projekty możemy dowolnie modyfikować.

Projekty powtarzalne:

Dla zainteresowanych inwestorów przygotowaliśmy powtarzalne projekty architektoniczne hal magazynowo-biurowych wraz z możliwością ich rozbudowy o dodatkowy metraż. Nasze gotowe projekty można dostosować do lokalnych warunków zabudowy lub planu przestrzennego i złożyć wniosek o pozwolenie na budowę.

Projekty indywidualne:

Nie znalazłeś idealnego projektu dla siebie?
70% naszych klientów rozpoczęło swoją budowę z indywidualnymi projektami hal wykonanymi przez nas.
Gotowe projekty hal

Wykonujemy również pod inwestora Indywidualne projekty. Zaprojektujemy i wybudujemy dla Ciebie obiekt przemysłowy na miarę Twoich potrzeb, spełniając przy tym wszystkie wymogi formalno-prawne. Jest to idealna opcja dla inwestorów którzy preferują indywidualne rozwiązania możemy przygotować ciekawy projekt łączący ich własne oczekiwania ze specyficznymi wymogami ich branż. Budujemy w modelu build-to-own (BTO)

Indywidualne projekty budynków przemysłowych.

Gotowe projekty hal

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, podchodzimy do niego dbając o możliwości finansowe inwestorów. Dbamy również o to aby jakoś wykończenia naszych hal była na jak najwyższym poziomie

Podchodzimy indywidualnie do projektu

Gotowe projekty hal

Halę z naszych projektów gotowych możemy zaprojektować i wybudować jako pojedynczy budynek lub oddzielnie jako dwa budynki biurowy i magazynowy. Kształt hali możemy dowolnie modyfikować dostosowując projekt pod potrzeby i kształt nieruchomości inwestora.

Dostosujemy hale do Twoich potrzeb

Gotowe projekty hal

Projektujemy i budujemy większe zakłady produkcyjne i mniejsze magazyny lub hale produkcyjne. Mając zróżnicowane doświadczenie w budownictwie hal, do każdego projektu dobieramy najlepiej pasujące hale.

Realizujemy wszelakie obiekty przemysłowe

Gotowe projekty hal

Naszym klientom proponujemy obsługę inwestycji w formule Zaprojektuj i Wybuduj. Po naszej stronie jest cały proces formalno-prawny od decyzji o warunkach zabudowy i warunków przyłączy poprzez złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę do uzyskania wszystkich odbiorów.

Kompleksowa obsługa całej inwestycji.

Gotowe projekty hal

Nowoczesna architektura: funkcjonalna i estetyczna

ART-BUD jest firmą wyspecjalizowaną w realizacji inwestycji budowlanych w tak zwanym systemie „pod klucz”

Jesteśmy z naszym Klientom od samego początku prac koncepcyjno /projektowych poprzez każdy kolejny etap inwestycji aż po końcowy odbiór inwestycji. Bardzo duży nacisk kładziemy na wysoką jakość naszych usług.

Poprzez wdrożenie przez nas najnowszych rozwiązań technologicznych oferowane konstrukcje spełniają stawiane przed nimi wymagania. Duży stopień prefabrykacji naszych hal stalowych i żelbetowych pozwala nam, w krótkim terminie zaprojektować i wykonać halę która spełni nawet najbardziej wygórowane wymagania postawione nam przez inwestora.

Oferta naszej firmy kierujemy do Inwestorów poszukujących solidnego i pewnego wykonawcy, który w sposób właściwy w stosunku do potrzeb inwestora przeprowadzi cały proces inwestycyjny, którego rezultatem będzie konstrukcja funkcjonalna i bezpieczna przez wiele lat.

Preferowaną przez nas formą zlecenia jest Generalne Wykonawstwo w systemie Zaprojektuj i Zbuduj, który polega na całościowej realizacji inwestycji:

Od wykonania dokumentacji projektowej poprzez prowadzeniem wszelkich uzgodnień oraz uzyskaniem rozmaitych pozwoleń. Taka forma przeprowadzenia inwestycji budowlanej pozwala inwestorowi na optymalizację kosztową, maksymalne zminimalizowanie czasu realizacji budowy

Nasze długoletnie doświadczenie w budownictwie zapewnia wysoką jakość usług.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Załatwiamy wszelkie dokumenty związane z budową.

W charakterze Generalnego wykonawcy realizujemy całą budowę

Nowoczesne i ponadczasowe projekty

Zapewniamy doradztwo techniczne.

Projekty można wykorzystać w szelaki sposób np jako
  • Hale magazynowe i logistyczne
  • Hale produkcyjne i przemysłowe
  • Hale z biurem
  • Budynek biurowy
  • Klub fitness
  • Hale sportowe
  • Centra i parki handlowe
  • Salon samochodowy
Strefa Inwestora