1 / 71
   
   
  Mieszkanie nr 9
  Cena brutto Ilość pokoi Powierzchnia m2 Strona świata
  344 400zł 4 82 Wschód - Południe - Północ

  nfghhgffg

   
   
   
   
   
  Budynek A mieszkanie nr 9
  Budynek A mieszkanie nr 9

  Mieszkanie 4 pokojowe

  Wybierz budynek aby przejść do wyboru piętra

  Realizowane dwa budynki wielorodzinne usytuowane są przy ulicy Miłej w Czeladzi z wjazdem od ul. Dehnelów przy nr 32.

  Położenie inwestycji jest jednym z jej największych atutów. Budynki zlokalizowane będą w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabek stwarza to niepowtarzalny klimat i jakość zamieszkiwania. 28 mieszkań w dwóch budynkach wielorodzinnych to spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców.

  Nowoczesne zagospodarowanie terenu, oryginalna architektura i niepowtarzalny projekt tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do mieszkania i odpoczynku, są to walory, które trudno przecenić. Z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie bliskość i świetne połączenie z miastami Aglomeracji Śląskiej.

  Tak atrakcyjna lokalizacja stanowi o niezwykłości tego miejsca a jej przyszli mieszkańcy docenią wygodę życia w miejscu, z którego w kilka minut można dotrzeć do centrum. Mieszkańcy osiedla będą mieli bezpośredni wyjście na park poprzez chodnik i zamykaną bramkę. Sąsiedztwo Parku daje mieszkańcom możliwość aktywnej rekreacji oraz wypoczynku na łonie natury Bliskość szkół oraz dyskontów spożywczych i małych sklepów osiedlowych zapewnia komfort i oszczędność czasu.

  Jeżeli zależy Państwu na rezerwacji konkretnego lokalu , proponujemy spisać w naszym biurze Umowę Rezerwacyjną , określającą , który lokal podlega rezerwacji. Istnieje także możliwość, rezerwacji miejsca parkingowego. Umowa rezerwacyjna staje się wiążąca po dokonaniu wpłaty na rachunek powierniczy zadatku w wysokości równej 10% wartości wybranego lokalu. W momencie podpisania Umowy Deweloperskiej zadatek zostaje zaliczony na poczet zapłaty za lokal.

  Umowę Rezerwacyjną można zawrzeć w biurze sprzedaży przy ul. Gen Władysława Andersa 15 pok. 308 lub w biurze na terenie budowy Aby maksymalnie usprawnić wszelkie formalności , prosimy o wcześniejsze uzgadnianie terminu spotkania telefonicznie pod numerem 602766546

  Jeżeli zainteresują się Państwo naszą ofertą, a rozkład mieszkania nie do końca spełni Państwa oczekiwania, Prosimy o przedstawienie nam swoich propozycji. Decyzja o podpisaniu Umowy Przedwstępnej gwarantuje Państwu możliwość swobodnej aranżacji mieszkania wg. własnych potrzeb, pod warunkiem że wprowadzone zmiany nie spowodują zmian w układzie statycznym konstrukcji budynku.

  Kupujący ma prawo, w zakresie możliwym do wykonania w ramach istniejącego projektu, do wniesienia propozycji zmian w aranżacji następujących elementów mieszkania:

  Zmian miejsca położenia ścian działowych wewnątrz lokalu,

  Zmiany lokalizacji otworów drzwiowych

  Zmiany lokalizacji wpustów oświetleniowych górnych, wyłączników i gniazd elektrycznych

  Zmian lokalizacji gniazd TV, Internet, telefon

  Zmiany lokalizacji podejść elektrycznych i sanitarnych w kuchni(podłączenie kuchni lodówki, zlewozmywaka , okapu)

  Zmiany lokalizacji grzejników

  Zmiany lokalizacji podejść sanitarnych w łazience(wanna umywalka pralka, wc )

  Rezygnacji z wewnętrznych parapetów okiennych

  Skontaktuj się z nami 602766546 / biuro@art-bud.com.pl

  Strefa Inwestora