Show all

ssdsd


1

← Wybierz kondygnacje

 
2

Wybierz mieszkanie


Widokowy Zakątek to

1400

Powierzchni w m²
21

Apartamentów
19

Wolnych
Widokowy Zakątek to cicha i bezpieczna oaza stworzona z myślą o jej przyszłych mieszkańcach. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki na Jezioro Żywieckie i Góry Beskidu Żywieckiego. Nowoczesny budynek gwarantuje doskonałe warunki do mieszkania i odpoczynku. Z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu ciszy i zieleni a jednocześnie bliskość i świetne połączenie z innymi miastami regionu, są to atuty które trudno przecenić.
Widokowy Zakątek powstaje w Pietrzykowicach w okolicy która doskonale pasuje do kameralnego i spokojnego charakteru naszej inwestycji.
Z drugiej strony to ścisłe centrum Żywca każdy ma na wyciągnięcie ręki. Dzieli od niego nie więcej niż 3 minut jazdy samochodem. Jednym słowem lokalizacja Widokowego Zakątku to jego ogromny atut, dzięki któremu nikt nie musi rezygnować z komfortu życia w mieście by delektować się spokojem i widokiem na tereny zielone. Innymi atutami jest bliskość szkoły i przedszkola 500 m, dyskontu spożywczego 300m oraz przystanku autobusowego 400 m.
Nasza inwestycja jest kameralna składająca się z zaledwie 21 komfortowych apartamentów. Postaraliśmy się o to aby apartamenty były jak najbardziej ustawne i dobrze nasłonecznione. Duży wkład włożyliśmy w zaprojektowanie funkcjonalnych i ponadczasowych mieszkań które są połączeniem komfortu i elegancji. Wszystko to by spełnić wymagania naszych klientów. Projekt budynku nawiązuję do świeżej zabudowy w nowoczesnej odsłonie. Bryła budynku łączy to co najlepsze w tradycyjnej architekturze jak np drewno oraz w nowatorskich rozwiązaniach między innymi szklane balustrady. W budynku zaprojektowaliśmy wózkownie na poziomie parteru i rowerownie w garażu podziemnym. Nasza oferta stanowi idealne rozwiązanie dla osób którzy cenią sobie cichą i spokojną lokalizacje.

ZAPROJEKTOWALIŚMY APARTAMENTY:Stopień zaawansowania inwestycji

  • 10%
łączenie apartamentów żywiec

Chcesz zmienić układ pomieszczeń lub połączyć dwa lokale mieszkalne w jeden większy nie ma z tym problemu.

Elastyczna aranżacja apartamentów

Najedź kursorem na budynek, aby wybrać piętro
- Szkoła 500 m
- Przedszkole 500 m
- Dyskont spożywczy 300 m
- Ośrodek Zdrowia 300 m
- Przystanek autobusowy 400 m
- Plac zabawa 300m
Jeżeli chcielibyście Państwo zarezerwować konkretne mieszkanie, to proponujemy spisać Umowę Rezerwacyjną w naszym biurze. Taka umowa określającą które mieszkanie podlega rezerwacji. Istnieje także możliwość rezerwacji miejsca garażowego i parkingowego. Umowa rezerwacyjna staje się wiążąca dla obu stron po dokonaniu wpłaty na rachunek powierniczy zadatku w wysokości równej 10% wartości wybranego mieszkania. W momencie podpisania Umowy Deweloperskiej kwota zadatku zostaje odjęta od końcowej ceny mieszkania.
Proces rezerwacji konkretnego mieszkania odbywa się w dwóch etapach. W pierwszej kolejności klient rezerwuje mieszkanie z reguły po to, aby móc w spokoju zastanowić się nad jego wyborem, porównać oferty, spotkać się z doradcą, dopytać o szczegóły. Jest to bezpłatna rezerwacja, ale dająca gwarancję pierwszeństwa kupna w przypadku innego klienta zainteresowanego mieszkaniem. Okres takiej bezpłatnej rezerwacji wynosi siedem dni roboczych. Po upływie tego okresu, klient może zdecydować się na dalsze utrzymanie rezerwacji wiąże się to jednak ze spisaniem umowy rezerwacyjnej i wpłaceniu opłaty rezerwacyjnej.
Umowę można zawrzeć w naszym biurze przy ul. Gen Władysława Andersa 15 pok. 308 lub w biurze na terenie budowy.
Jeżeli zainteresują się Państwo naszą ofertą, a rozkład apartamentu nie do końca spełni Państwa oczekiwania. Prosimy o przedstawienie nam swojej propozycji rozkładu pomieszczeń. Decyzja o podpisaniu Umowy Przedwstępnej gwarantuje Państwu możliwość swobodnej aranżacji mieszkania wg. własnych potrzeb pod warunkiem że wprowadzone zmiany nie spowodują zmian w układzie konstrukcji budynku.
Kupujący ma prawo w zakresie możliwym do wykonania w ramach istniejącego projektu do wniesienia propozycji zmian w aranżacji następujących elementów apartamentu:
Zmian miejsca położenia ścian działowych wewnątrz lokalu.
Zmiany lokalizacji otworów drzwiowych.
Zmiany lokalizacji wpustów oświetleniowych górnych, wyłączników i
gniazd elektrycznych.
Zmian lokalizacji gniazd TV, Internet.
Zmiany lokalizacji podejść elektrycznych i sanitarnych w kuchni(podłączenie kuchni lodówki, zlewozmywaka , okapu).
Zmiany lokalizacji grzejników.
Zmiany lokalizacji podejść sanitarnych w łazience(wanna umywalka pralka, wc )
Rezygnacji z wewnętrznych parapetów okiennych.
 

Skontaktuj się z nami 503163526 lub 696713152 biuro@widokowyzakatek.pl

 
Strefa Inwestora